SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Anna Lewandowska wyprzedziła Roberta w rankingu autorytetów! Kto pierwszy?

Anna Lewandowska wyprzedziła Roberta w rankingu autorytetów! Kto pierwszy?

20.04.2017, godz. 12:50
Robert Lewandowski, Anna Lewandowska
Robert Lewandowski (piłka nożna), Anna Lewandowska (karate) foto: Instagram

Firma analityczna IRCenter postanowiła w dość nietypowy sposób zbadać, kto dla polskich internautów jest największym autorytetem sportowym. O dziwo Anna Lewandowska wyprzedziła w rankingu swojego męża - Roberta. Snajper Bayernu był dopiero czwarty! Kto znalazł się na czele listy?

Raport analizy przeprowadzonej przez IRCenter został opublikowany przez portal wirtualnemedia.pl. Internauci mieli za zadanie spontanicznie wskazać sportowy autorytet. Najwięcej głosów zebrała trenerka fitness - Ewa Chodakowska. Na drugim miejscu uplasował się były skoczek narciarski, a obecnie dyrektor w PZN - Adam Małysz.

Tuż za wybitnym lotnikiem z Wisły znalazła się Anna Lewandowska, której popularność w internecie rośnie z roku na rok. W sieci od trzech lat króluje Chodakowska, ale żona kapitana reprezentacji Polski sukcesywnie zmniejsza stratę, głównie dzięki dużej aktywności na portalach społecznościowych. Jest także częściej wyszukiwana w Google.

Robert Lewandowski zdaniem internautów zasłużył dopiero na czwarte miejsce w rankingu sportowych autorytetów. Piąta była Justyna Kowalczyk, a szósty Kamil Stoch.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: