SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Arkadiusz Milik uhonorowany! Polak dostał zaproszenie na mecz Ajaksu!

Arkadiusz Milik uhonorowany! Polak dostał zaproszenie na mecz Ajaksu!

15.04.2017, godz. 11:12
Arkadiusz Milik, nr 7, złota setka 2016
Arkadiusz Milik - 15 500 000 zł foto: EAST NEWS

To się nazywa szacunek byłego pracodawcy! Arkadiusz Milik potrzebował ledwie dwóch lat, by zdobyć serca fanów w Amsterdamie. Napastnik reprezentacji Polski w niedzielny wieczór zostanie oficjalnie pożegnany przez holenderski klub, a do wydarzenia dojdzie przed niedzielnym spotkaniem Holendrów z SC Herenveen.

75 meczów. 47 goli. 12 asyst. 32 miliony euro w klubowej kasie. Indywidualny rekord Arkadiusza Milika w Ajaksie Amsterdam może zaimponować. Polak był idolem fanów najbardziej utytułowanej holenderskiej drużyny piłkarskiej, był gwiazdą, a w niedzielę status tej gwiazdy oficjalnie zostanie potwierdzony. Władze Ajaksu zdecydowały się bowiem zaprosić polskiego snajpera na mecz z SC Herenveen, gdzie nasz snajper zostanie pożegnany, a jego dwa lata gry w Amsterdamie, ostatecznie uhonorowane. Nasz piłkarz nie powinien mieć problemów z obecnością na miłym dla siebie wydarzeniu, ponieważ akurat jego zespół swoje spotkanie ligowe rozegra w sobotę.

Polak, Ajax, historia klubu. Podziękowania zarządu. Krótka ceremonia przed samym spotkaniem. Pięknych czasów dożyliśmy, gdy to nasi piłkarze piszą historię futbolu.

autor: Jędrzej Smykowski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: