SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Celia Jaunat zachwyca w bikini. Krychowiak to szczęściarz! [ZDJĘCIE]

Celia Jaunat zachwyca w bikini. Krychowiak to szczęściarz! [ZDJĘCIE]

22.05.2017, godz. 21:27
Celia Jaunat zachwyca figurą na wakacjach z ukochanym
Celia Jaunat zachwyca figurą na wakacjach z ukochanym. foto: Instagram/Super Express

Grzegorz Krychowiak o minionym sezonie będzie chciał jak najszybciej zapomnieć. Nie dość, że jego transfer do PSG okazał się kompletnym niewypałem, to jeszcze paryżanie przegrali wyścig o mistrzostwo Francji, ustępując AS Monaco. Teraz "Krycha" ładuje akumulatory na Lazurowym Wybrzeżu. W Cannes towarzyszy mu jego piękna dziewczyna Celia Jaunat, która właśnie znów zachwyciła zdjęciem w bikini. Ale ta dziewczyna ma ciało! Krychowiak może i ma za sobą kiepski okres, ale to i tak wielki szczęściarz. Zobaczcie!

Celia Jaunat to zafascynowana światem mody piękność, więc była zachwycona, gdy po transferze Krychowiaka do PSG mogła wraz z ukochanym zamieszkać w Paryżu. Reprezentant Polski nie wywalczył jednak miejsca w składzie i coraz częściej mówi się, że będzie musiał wyprowadzić się ze stolicy Francji. Być może jednak Celia znów trafi tam, gdzie będzie mogła realizować swoje pasje. Krychowiakiem poważnie interesuje się włoski Inter. W Mediolanie francuska modelka z pewnością też zamieszkałaby bardzo chętnie.
Na razie seksowna Celia i Krychowiak wyskoczyli do Cannes. Na Lazurowym Wybrzeżu wypoczywają, grzejąc się w słońcu i odwiedzając modne restauracje. Długonoga Jaunat znowu zachwyciła zdjęciem w kostiumie kąpielowym. Wygląda zachwycająco. Zobaczcie naszą galerię.

Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: