SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Chelsea dzwoniła do Niemiec, żeby pytać o Roberta Lewandowskiego!

Chelsea dzwoniła do Niemiec, żeby pytać o Roberta Lewandowskiego!

22.06.2017, godz. 13:30
Robert Lewandowski, Bayer Monachium
Robert Lewandowski i Ricardo Rodriguez foto: EAST NEWS

Robert Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie. Nic więc dziwnego, że kapitan reprezentacji Polski wzbudza wielkie zainteresowanie ze strony największych klubów Europy. W ostatnim czasie dużo mówiło się o tym, że stosowną ofertę za snajpera chce złożyć londyńska Chelsea. Choć Bayern Monachium stanowczo poinformował, że nie sprzeda swojej gwiazdy, to potwierdziło się, że "The Blues" sondowali możliwość kupna Polaka.

Robert Lewandowski to jeden z najcenniejszych piłkarzy Bayernu Monachium. Nie może więc dziwić stanowisko, jakie mistrzowie Niemiec zajęli po informacjach medialnych o zainteresowaniu usługami kapitana reprezentacji Polski ze strony klubów Premier League. Możliwość sprowadzenia "Lewego" badali ponoć działacze Chelsea i Manchesteru United. W środę Bawarczycy wydali oświadczenie, w którym napisali, że nie zamierzają pozbywać się Polaka, a wszelkie próby negocjacji za ich plecami, mogą skutkować sankcjami ze strony FIFA.

Robert Lewandowski odejdzie z Bayernu Monachium?! Klub wydał oświadczenie

Wielu informacje o zainteresowaniu snajperem potraktowało jako kolejne transferowe plotki. Okazuje się jednak, że Chelsea żywo interesowała się tematem. Według informacji "Przeglądu Sportowego", "The Blues" dzwonili do agenta piłkarza Maika Barthela. - Bayern będzie chciał sprzedać Roberta Lewandowskiego? - spytali Anglicy. - Nie sądzę - odpowiedział przedstawiciel zawodnika. Na tym kontakt co prawda się urwał, ale potwierdza się, że Polaka w swoim składzie widzieliby najwięksi na Starym Kontynencie.

Źródło: X-NEWS
autor: Jakub Waśko zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: