Kamil Grosicki - Rennes

Autor: East News Kamil Grosicki - Rennes

Kamil Grosicki strzelił gola "stadiony świata"! Magiczne trafienie Polaka [WIDEO]

2016-12-04 20:06

Kamil Grosicki strzelił przepiękną bramkę w meczu 16. kolejki Ligue 1 Rennes - Saint-Etienne. Polak przyzwyczaił nas do rajdów na skrzydle, ale to trafienie pokazuje, że potrafi o wiele więcej. Zobaczcie, jak precyzyjnym i technicznym strzałem popisał się Grosicki.

Kamil Grosicki mecz z Saint-Etienne rozpoczął na ławce rezerwowych i mimo, że od trenera Rennes dostał tylko piętnaście minut w drugiej połowie, to i tak zdążył zabłysnąć. W doliczonym czasie gry zamienił się na chwilę w rasowego napastnika. Zszedł do pola karnego, poczekał na dokładne podanie kolegi ze skrzydła i bez żadnego namysłu oddał niesamowity strzał. Nie była to bomba, ale przepiękny, techniczny lob w samo okienko! Na dodatek, Grosicki strzelił z lewej nogi.

Gol "Grosika" na 2:0 przypieczętował zwycięstwo Rennes, które znakomicie spisuje się w Ligue 1. Po 16 kolejkach ekipa z Polakiem w składzie zajmuje czwarte miejsce w tabeli, tracąc dziewięć "oczek" do lidera AS Monaco.

Rennes - Saint-Etienne 2:0 (0:0)
Bramki: Ntep 54, Grosicki 90