SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Piękna dziewczyna Milika kusi w seksownym bikini [ZDJĘCIE]

Piękna dziewczyna Milika kusi w seksownym bikini [ZDJĘCIE]

17.07.2017, godz. 19:18
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie
Arkadiusz Milik i Jessica Ziółek w Barcelonie foto: Instagram

Arkadiusz Milik zakończył już wakacje i z resztą kolegów z Napoli przygotowuje się do nowego sezonu, ale jego piękna dziewczyna, Jessica Ziółek, wciąż korzysta z pięknej pogody. Na Instagramie pochwaliła się seksownym zdjęciem. Pokazała się w wyjątkowym bikini, czym zachwyciła internautów! Zobaczcie fotkę dziewczyny Milika.

"Śliczna", "Pięknie wyglądasz", "Ślicznie Pani wygląda w tym kostiumie" - to tylko trzy wybrane wpisy, które pojawiły się pod zdjęciem Jessiki Ziółek na Instagramie. Jej fani byli zachwyceni tym, jak wygląda w kolorowym bikini. Piękna dziewczyna Milika pozowała na łodzi, a w tle miała piękną pogodę. Dla niej wakacje jeszcze trwają pełną parą.

Zobacz: Arkadiusz Milik został kapitanem [ZDJĘCIA]

Natomiast Arkadiusz Milik już wrócił do pracy. Napoli wcześnie rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu, a co ważniejsze, w wyjątkowym stylu. Ekipa reprezentanta Polski wygrała pierwszy sparing aż 17:0! Milik strzelił w tym spotkaniu hat-tricka. W następnym meczu także wpisał się na listę strzelców, po genialnym strzale przewrotką. Oby strzelecka moc nie opuściła go w nowym sezonie. Potrzebuje goli po ciężkiej kontuzji, aby wrócić do najwyższej formy.

Polecamy: Arkadiusz Milik odzyskuje formę. Zobacz piękną przewrotkę Polaka [WIDEO]

❤️

A post shared by Jessica Ziółek (@jessica_ziolek) on Jul 17, 2017 at 5:19am PDT

REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: