SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Przeróbka hitu "Despacito" z... Robertem Lewandowskim! [WIDEO]

Przeróbka hitu "Despacito" z... Robertem Lewandowskim! [WIDEO]

28.07.2017, godz. 10:58
Robert Lewandowski kontra Mohamed Elneny (Bayern - Arsenal)
Robert Lewandowski kontra Mohamed Elneny (Bayern - Arsenal) foto: EAST NEWS

Utwór "Despacito" jest prawdziwym hitem ostatnich miesięcy. Usłyszeć go można na każdym kroku, a w znanym portalu YouTube ma już blisko trzy MILIARDY wyświetleń. Nic więc dziwnego, że doczekał się przeróbki. I to sportowej. Jeden z internautów postanowił wszystkie słowa piosenki zamienić... nazwiskami piłkarzy. W tym Roberta Lewandowskiego. I trzeba przyznać, że efekt jest komiczny.

Utwór "Despacito" autorstwa Luisa Fonsiego to prawdziwy fenomen. W portalu YouTube został opublikowany w styczniu bieżącego roku i przez niewiele ponad pół roku wygenerował... ponad dwa miliardy osiemset milionów wyświetleń. I do rekordu brakuje już bardzo niewiele - dotychczas najczęściej oglądanym klipem w serwisie jest teledysk do piosenki Wiza Khalify "See You Again", a obejrzało go niespełna trzy miliardy internautów.

Nic więc dziwnego, że ten hit doczekał się swoich przeróbek. A jedna z nich szczególnie nas urzekła. Okazało się bowiem, że słowa piosenki śmiało można zastąpić... nazwiskami piłkarzy. Łącznie w filmiku "wystąpiło" 174 zawodników, a wśród nich znalazł się oczywiście Robert Lewandowski. Całość robi naprawdę komiczne wrażenie. Przekonajcie się sami!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: