SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna polacy za granicą Robert Lewandowski ambasadorem Olimpiad Specjalnych. Jego szefem będzie...żona

Robert Lewandowski ambasadorem Olimpiad Specjalnych. Jego szefem będzie...żona

21.04.2017, godz. 12:54
Robert Lewandowski i Anna Lewandowska
foto: Instagram

Robert Lewandowski został ambasadorem Olimpiad Specjalnych Polska. To oznacza, że szefową piłkarza została jego żona Anna, która jest prezesem tego stowarzyszenia. O wszystkim polska sportsmenka poinformowała na swoim Instagramie.

Olimpiady Specjalne Polska to stowarzyszenie, które zajmuje się organizacją treningów i zawodów sportowych dla osób z niepełnosprawnością umysłową. Chce nie tylko rozwijać zawodników, ale także przyczyniać się do wzrostu akceptacji i zrozumienia wśród społeczeństwa. Stowarzyszenie przygotowuje się do 17. edycji Europejskiego Tygodnia Piłki Nożnej. Rozpocznie się on 27 maja i potrwa do 4 czerwca. W 50 krajach Europy odbędzie się blisko 450 zawodów, w których udział weźmie 45 tysięcy niepełnosprawnych sportowców. Patronatem wydarzenie jest UEFA. Z tej okazji do grona przyjaciół Olimpiad Specjalnych Polska dołączył Robert Lewandowski.

Kochani, w dniach 27.05-04.06.2017r. odbędzie się Europejski Tydzień Piłki Nożnej ⚽️ Olimpiady Specjalne Polska, podczas którego odbędzie się 450 turniejów z udziałem ponad 45 000 zawodników! Do grona PRZYJACIÓŁ @olimpiadyspecjalnepolska dołącza mój mąż, Robert Lewandowski @_rl9 z czego jestem BARDZO DUMNA! ❤ Razem czekamy na każdego z Was! Wspólnie będziemy kibicować i mocno trzymać kciuki za naszych fantastycznych zawodników Olimpiad Specjalnych! #GrajmyRazem #Prezes #AnnaLewandowska From 27.05 till 04.06.2017. European Football Week will take place ⚽️ Special Olympics Poland will host 450 tournaments with more than 45,000 competitors! My husband, Robert Lewandowski ☺️ did join the special Olympics family❤ ! Together we are waiting for each one of you! Together we will cheer and we will keep our fingers crossed for our fantastic Special Olympics athletes! #GrajmyRazem #president #AnnaLewandowska #photo @martawojtal

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba) 20 Kwi, 2017 o 7:04 PDT

autor: Dominik Kania zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: