Niemcy - Polska 3:1. Maciej Rybus: Nie przynieśliśmy wstydu [WIDEO]

2015-09-05 20:47

Polska - Niemcy we Frankfurcie 1:3. Podopieczni Adama Nawałki zdobyli kontaktową bramkę (niezawodny Robert Lewandowski), ale ta niestety okazała się tylko honorową. Jednym z najlepszych wśród naszych piłkarzy był pomocnik, grający u Nawałki w obronie, Maciej Rybus.

Maciej Rybus po meczu Niemcy - Polska, w którym kadra Adama Nawałki przegrała 1:3, był nie był zawstydzony stylem porażki. Gola dla biało-czerwonych zdobył Robert Lewandowski po podaniu Kamila Grosickiego. Dla Niemców trafili - Thomas Mueller i dwukrotnie Mario Goetze. Niemcy już w pierwsze 19 minut wyprowadzili dwa szybkie ciosy, a chwilę potem osiągnęli bardzo dużą przewagę.

Euro 2016: Tabela grupy D

- Szybkie "2:0" to był lekki nokaut. Ale podnieśliśmy się. Daliśmy z siebie wszystko, do 70. minuty walczyliśmy jak równy z równym - podsumował piłkarz Tereka Grozny.  - Rozbudziliśmy nadzieje zwycięstwem w pierwszym meczu (2:0 w Warszawie - red.), ale trzeba trochę lodu na głowę. Nie przynieśliśmy wstydu - dodał.

Teraz Polska jest druga, do Niemców traci dwa punkty. W poniedziałek mecz z Gibraltarem na stołecznym Stadionie Narodowym.