SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Dania. Teodorczyk milczał, Szczęsny masakrował dziennikarza! [WIDEO]

Polska - Dania. Teodorczyk milczał, Szczęsny masakrował dziennikarza! [WIDEO]

07.10.2016, godz. 10:07
Szczęsny i Teodorczyk na konferencji reprezentacji Polski
Szczęsny i Teodorczyk na konferencji reprezentacji Polski foto: EAST NEWS

Czwartokowa konferencja prasowa reprezentacji Polski przed meczem z Danią była jedną z najdziwniejszych w historii! Łukasz Teodorczyk obraził się na cały świat i z nikim nie chciał rozmawiać, a Wojciech Szczęsny zmasakrował niedoinformowanego dziennikarza. To trzeba koniecznie zobaczyć!

Zazwyczaj konferencje prasowe są formalnością, gdyż reprezentanci kraju są w tym wyćwiczeni i wiedzą, jak się zachowywać w stosunku do dziennikarzy. Chodzi oczywiście o profesjonalizm, którego zabrakło Teodorczykowi. Będący w życiowej formie napastnik Anderlechtu milczał jak grób. Najpierw nie odpowiedział na grzeczne pytanie o swojej wysokiej formie, a następnie zignorował duńskiego dziennikarza. Ten spytał o to, jak ważny dla reprezentacji jest Robert Lewandowski. Teodorczyk chwilę pomilczał, a następnie poprosił Szczęsnego o odpowiedź. Bramkarz namawiał kolegę do zmiany postawy, ale nic nie wskórał.

Co ciekawe, sam chwilę później znalazł się w ciekawej sytuacji. Dziennikarz NC+ Sergiusz Ryczel kompletnie się skompromitował! Zaczął pytać Szczęsnego o trudne czasy w AS Roma, opierając swoją wypowiedź na dziwnych argumentach. Jego zdaniem bramkarz opuścił kilka meczów włoskiej ekipy, podczas gdy golkiper słusznie go pouczył, że nie grał tylko w Lidze Europy. W tych rozgrywkach trener daje odpocząć najlepszym zawodnikom. Dziennikarz utrzymywał swoje zdanie i tak przez chwilę panowie się przepychali. Oczywiście tylko jeden miał rację.

autor: Piotr Kupisz zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: