SPORT Piłka nożna Sporty walki Tenis Sportowcy Inne sporty Tabele Żagle Tour de Pologne 2017
Sport piłka nożna reprezentacja Polska - Szwecja od kulis. Euro U-21 oczami... dziennikarza [WIDEO]

Polska - Szwecja od kulis. Euro U-21 oczami... dziennikarza [WIDEO]

20.06.2017, godz. 08:30
Polska - Szwecja, Euro U-21
Mecz Polska - Szwecja na Euro U-21 w Lublinie. foto: CYFRA SPORT

W Polsce trwają obecnie młodzieżowe mistrzostwa Europy, w których jako gospodarze grają też oczywiście biało-czerwoni. Zaciekła rywalizacja na murawie, tłumy na trybunach - tak od kilku dni można opisać ten turniej. A my podczas meczu Polska - Szwecja postanowiliśmy pokazać go wam od jeszcze innej strony. Teraz możecie zobaczyć, jak Euro U-21 wygląda oczami... dziennikarza!

Dziennikarstwo sportowe to wspaniały zawód. Z wielu względów, a jednym z nich jest z pewnością możliwość obserwowania na żywo najważniejszych wydarzeń sportowych na całym świecie. Marzyliście kiedyś o tym, by jako pracownik mediów dostać się na stadion i relacjonować mecz reprezentacji Polski? Chcieliście zobaczyć wielki turniej nie jako kibic, a od nieco innej strony? Jeśli tak, to mamy coś dla was.

19 czerwca na stadionie w Lublinie odbył się mecz Euro U-21 Polska - Szwecja. A my ruszyliśmy na korytarze Areny Lublin z kamerą, by pokazać wam młodzieżowe mistrzostwa Europy oczami dziennikarza. Mamy nadzieję, że poniższy filmik może dla niektórych z was stać się motywacją, by w przyszłości samemu zostać dziennikarzem sportowym i wziąć udział w tak wielkim przedsięwzięciu, jak mecz reprezentacji Polski. Zapraszamy do oglądania!

autor: Maciej Wdowiarski zobacz inne artykuły tego autora
Więcej sportu
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: