Henryk Kasperczak

Autor: Cyfrasport Henryk Kasperczak

Słynny trener mówi wprost

Henryk Kasperczak to docenił w grze kadry w meczu z Holandią. Tak reprezentacja musi zagrać z Austrią

2024-06-17 11:52

Reprezentacja Polski dzielnie walczyła, ale jednak przegrała 1:2 z Holandią w pierwszym meczu grupowym na mistrzostwach Europy. Trener Henryk Kasperczak to docenił w grze kadry w meczu z Holandią. Tak reprezentacja musi zagrać z Austrią.

Ten punkt byłby bezcenny

Polska prowadziła, gdy po kwadransie Adam Buksa strzelił gola. Jednak jeszcze do przerwy Holandia wyrównała, a w końcówce drugiej połowy przypieczętowała zwycięstwo. - Walka do końca najbardziej mi się podobała - powiedział trener Henryk Kasperczak, cytowany przez PAP. - To był dobry sygnał dla zespołu, który ma ambicję. Nie mamy wyjścia i musimy w dwóch pozostałych meczach wywalczyć przynajmniej cztery punkty, aby myśleć o wyjściu z grupy. Bardzo szkoda, że nie udało się choćby zremisować. Ten punkt byłby bezcenny - podkreślał.

Tego dziennikarze na zgrupowaniu reprezentacji w Hanowerze się nie spodziewali. Nagle pojawiła się burza kalorii, pełna rozpusta przed meczem z Austrią

Mają jedną myśl: wygrać

21 czerwca polska kadra zagra w Berlinie z Austrią. Na co stać polskich kadrowiczów? - Trzeba koniecznie wygrać z Austrią - zaznaczył trener Kasperczak, cytowany przez PAP. - Ten zespół na pewno jest w naszym zasięgu. Jeszcze jest nadzieja, bo widać, że nasza drużyna kontynuuje te dobre elementy, które pokazała w wygranych meczach towarzyskich z Ukrainą i Turcją. Mają jedną myśl: wygrać - ocenił szkoleniowiec.

Co to była za moc atrakcji na torze wyścigów konnych! Piknik rekreacyjny z drużyną marzeń

Quiz. Czy rozpoznasz piłkarzy z PRL-u. Brak 15/15 to wstyd dla fanów futbolu!