Ukraina - Rumunia

Autor: AP PHOTO Ukraina - Rumunia

Poważne problemy

Kibice mają prawo być wściekli! Nagle padła transmisja z meczu Euro 2024. „Serdecznie przepraszamy”

2024-06-18 11:52

Dziesiątki milionów kibiców zasiadają przed telewizorami, by oglądać mecze mistrzostw Europy 2024. Niestety, czasem pojawiają się problemy, które doprowadzają fanów do szewskiej pasji. Brutalnie przekonali się o tym kibice Ukrainy. Nie dość, że ich drużyna przegrała z Rumunią 0:3, to jeszcze nie mogli tego oglądać!

To była jedna z pierwszych sensacji na Euro 2024. Ukraina była zdecydowanym faworytem w meczu z Rumunią. Nasi wschodni sąsiedzi rozpoczęli mecz dobrze, ale po straconej bramce ich gra się posypała. Po prostych błędach Andrija Łunina i obrońców ukraińskiego zespołu wynik zamknął się na 0:3 dla Rumunów. Choć do tej pory wygrywali faworyci, mistrzostwa Europy w Niemczech doczekały się pierwszej niespodzianki.

Piłkarze na rowerach przyjechali na trening. Jeden z nich się zgubił i błądził, komiczna wpadka [ZDJĘCIA]

Ukraina – Rumunia: Nagle przerwano transmisję meczu!

Nie wszyscy Ukraińcy mogli oglądać kompromitację ich narodowego zespołu. Prawa transmisyjne za naszą wschodnią granicą należą do narodowego nadawcy Suspilne oraz platformy streamingowej MEGOGO.

W okolicach 60 minuty spotkania przy stanie 0:3, transmisja nagle przestała działać. Dotyczyło to użytkowników MEGOGO. Stream wrócił po około pół godziny, gdy losy spotkania były już rozstrzygnięte.

- Serdecznie przepraszamy za niedogodności techniczne podczas transmisji. Niestety, wystąpiły przerwy w nadawaniu. Rozwiązujemy ten problem. Wcześniej pojawiła się przerwa z powodu warunków pogodowych, która wywołała awarię w dostarczaniu treści – czytamy w oświadczeniu z mediów społecznościowych MEGOGO.

Miss Euro gorąco dopinguje Biało-czerwonych. Skąpo ubrana Marta Barczok zdecydowała się na wielkie poświęcenie dla Polski [GALERIA]