Ale walka!

Wielkie emocje w bazie reprezentacji Polski. Pot lał się strumieniami, padał gol za golem!

2024-06-19 15:14

To był legendarny mecz. W bazie reprezentacji Polski w Hanowerze doszło do towarzyskiego meczu ekipy PZPN z dziennikarzami. Choć żurnaliści przegrali 4:7, to wstydzić na pewno nie może się reprezentant „Super Expressu” Michał Skiba (32 l.), który zanotował dwie asysty! Wszystkiemu przyglądali się selekcjoner reprezentacji Michał Probierz i prezes PZPN Cezary Kulesza.

Mecz piłkarski: PZPN kontra dziennikarze

Skład reprezentacji PZPN był bardzo mocny. W bramce stanął podkarpacki baron Mieczysław Golba, który jednak po kilku kiksach nie wyszedł już na drugą połowę. Środkiem pola zarządzał Sebastian Mila, obronę koordynował Radosław Michalski. Byli piłkarze robili różnicę, a dziennikarze długimi momentami nie byli w stanie opuścić własnej połowy boiska.

Groźnie jednak kontratakowali, w czym prym wiódł Michał Skiba, reporter „Super Expressu”. Kiedy w końcówce dziennikarze przegrywali dwiema bramkami, trener dziennikarzy, były piłkarz Artur Wichniarek, zarządził zmianę. „Michał, wchodzisz! Tylko ty możesz coś zrobić” – zmobilizował naszego dziennikarza. Mecz zakończył się pamiątkowym zdjęciem i podziękowaniami.

Robert Lewandowski trenuje na pełnych obrotach! Ale co się stało z Zielińskim? Niepokojące obrazki [GALERIA]

EURO 2024 WIDEO: Robert Lewandowski powrócił do treningów z reprezentacją

Quiz. Polacy na Euro. Jak dobrze pamiętasz poprzednie występy reprezentacji?

Pytanie 1 z 11
Reprezentacja po raz pierwszy na mistrzostwa Europy awansowała, gdy prowadził ją trener Leo Beenhakker. W którym roku odbyło się pierwsze Euro z udziałem naszej kadry?