Były mistrz świata cierpiał z powodu choroby. Nowe informacje w sprawie stanu jego zdrowia

2021-09-13 18:39
Miroslav Klose
Autor: Tomasz Radzik / SE Miroslav Klose

Podczas kariery dostarczał kibicom wielu wzruszeń. Miroslav Klose z reprezentacją Niemiec został mistrzem świata. Jest najlepszym strzelcem w historii drużyny narodowej. Ostatnio miał problemy zdrowotne. Teraz pojawiły się informacje w sprawie stanu jego zdrowia.

Miroslav Klose, były piłkarz reprezentacji Niemiec i najlepszy strzelec w historii mistrzostw świata, poinformował, że przezwyciężył zakrzepicę i chciałby jak najszybciej wrócić do pracy trenerskiej. - Znowu wszystko jest w porządku, czuję się w pełni zdrowy - zapewnił. Urodzony w Opolu 43-letni Klose w wywiadzie dla magazynu "Kicker" przekazał, że półtora miesiąca temu wrócił do aktywności fizycznej. - Zaczynam wszystko od nowa. Gram w piłkę, w tenisa, biegam. Lekarze dali mi zielone światło - powiedział. W maju, po zakończeniu sezonu Bundesligi, którym był asystentem Hansiego Flicka w Bayernie Monachium, Klose ze względu na stan zdrowia musiał zrobić sobie przerwę w pracy, a miał propozycję, by objąć drugoligową Fortunę Duesseldorf, co byłoby jego pierwszą samodzielną pracą szkoleniową.

Tomasz Kuszczak o powrocie Cristiano Ronaldo do Anglii. Polak nie ma wątpliwości

Teraz 137-krotny reprezentant Niemiec chce pchnąć karierę trenerską naprzód, ale wykluczył, że dołączy do sztabu Flicka w reprezentacji Niemiec. - Czuję się świetnie i chcę wrócić do pracy. Dalsza współpraca z Hansim byłaby czymś fantastycznym, ale chcę jako trener stanąć na własnych nogach i zacząć działać na własny rachunek, by się sprawdzić i przekonać, co naprawdę potrafię - wskazał i dodał, że zależy mu na pracy w klubie. - Codzienny kontakt z drużyną, z boiskiem - na tym zależy mi teraz najbardziej. Jest zapał, jest euforia, zobaczymy, gdzie mnie to zaprowadzi - podkreślił najlepszy w historii strzelec reprezentacji Niemiec (71 goli).

Josip Juranović podbije Szkocję? Ivica Vrdoljak o transferze gwiazdy Legii

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze