Kolejny kumpel Roberta Lewandowskiego opuści Bayern?! Szokujące doniesienia z Monachium

2021-07-22 12:38
Leon Goretzka i Robert Lewandowski
Autor: Cyfrasport Leon Goretzka i Robert Lewandowski

Bayern Monachium dawno przyzwyczaił swoich fanów do tego, że w ekipie mistrzów Niemiec możemy zobaczyć zawodników zaliczających się do światowego topu, którzy niechętnie rozstają się z ekipą z Bawarii. W ostatnich tygodniach sen z powiek kibiców Bayernu mogła jednak spędzać sytuacja Leona Goretzki i jak na razie sytuacja ta nie uległa poprawie. Okazuje się bowiem, że strony nie są w stanie dojść do porozumienia.

Koniec ubiegłego sezonu i otwarcie okna transferowego sprawiło, że w ekipie Bayernu Monachium doszło do kilku kadrowych zmian. Przede wszystkim z drużyną pożegnał się trener Hans Dieter-Flick, a w szatni Bawarczyków nie zobaczymy już chociażby Davida Alaby, czy Jerome'a Boatenga, którzy przez lata byli dobrymi kolegami Roberta Lewandowskiego. W ostatnich miesiącach wiele mówiło się również o tym, że inni kluczowi piłkarze Bayernu mają oczekiwać podwyżki od władz klubu, co mogło spędzać sen z powiek kibiców mistrzów Niemiec. Pojawiły się bowiem plotki, że nad zmianą barw ma zastanawiać się chociażby Leon Goretka. Według doniesień "Bilda", niemiecki pomocnik nie jest w stanie dojść do porozumienia z Bayernem w kwestii finansów, co może być sporym problemem dla klubu. Kontrakt Niemca kończy się bowiem za rok. Okazuje się jednak, że Goretzka wcale nie chce opuszczać Monachium i chętnie zagra dla Juliana Nagelsmanna, który zajął miejsce Flicka. Aby jednak do tego doszło, Bayern musi sięgnąć nieco głębiej do kieszeni. 

Jeśli te informacje o Arkadiuszu Miliku się potwierdzą, wielu złapie się za głowy. To byłby gigantyczny hit

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE