Koronawirus atakuje! Dynamo Drezno może nie dokonczyć sezonu!

2020-05-21 18:16 PD
Koronawirus w Polsce [RELACJA NA ŻYWO]
Autor: WOT Koronawirus w Polsce

Kiedy restartowała Bundesliga, wydawało się, że pandemia koronawirusa nie przeszkodzi piłkarzom dograć sezonu. Tymczasem SARS-CoV-2 wciąż sieje spustoszenie. Przekonali się o tym piłkarze i pracownicy Dynama Drezno, w którym zanotowano kolejne przypadki zachorowań. Klub ze wschodnich Niemiec opuścił już dwie kolejki 2. Bundesligi i jest mało realne, że w tym sezonie jeszcze wróci do rywalizacji o punkty.

W piłkarskiej Europie nie ma chyba drugiego takiego klubu jak Dynamo Drezno, w którym pandemia koronawirusa cały czas zbiera żniwo. W trakcie testów, poprzedzających wznowienie piłkarskich rozgrywek za naszą zachodnią granicą, okazało się, że trzech piłkarzy Dynama jest zarażonych. Automatycznie drużyna została odsunięta od gry, a dwa pierwsze mecze z jej udziałem zostały przełożone na... tak naprawdę nie wiadomo kiedy...

Hertha już nie chce Piątka?!

W klubie przeprowadzano kolejne badania. Jakby mało nieszczęść spadło na Dynamo, to po piątej serii testów okazało się, że chorych przybywa. Pozytywne wyniki badań przesiewowych mieli dwaj pracownicy klubu. Jeden to wysokiej rangi członek pionu administracyjnego i osoba mająca kontakt z drużyną.

Chorzy zostali poddani domowej kwarantannie, ale sam fakt, że w klubie doszło do nowych zakażeń oznacza, że piłkarze Dynama w najbliższym czasie nie wrócą do gry.

Futbologia Przemka Ofiary 20.05

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze