Kumpel Lewandowskiego poznał przyszłość. Bayern podjął WAŻNĄ decyzję!

2020-06-30 18:08 Marcin Długosz
Ivan Perisić, MŚ 2018
Autor: East News Ivan Perisić to jedna z gwiazd reprezentacji Chorwacji

Ekipy Bundesligi cieszą się tym konfortem, że zakończyły już swój ligowy sezon i mogą powoli myśleć o organizowaniu następnego. Z tego powodu różne decyzje podejmuje także i klub Roberta Lewandowskiego, Bayern Monachium. Jak donosi telewizja "Sky", Bawarczycy określili się już co do przyszłości kumpla "Lewego" z ataku monachijczyków, Ivana Perisicia.

Poprzednie lato w szeregach Bayernu wyglądało jeszcze zupełnie inaczej. Zespół cały czas prowadził trener Niko Kovac, a forma tuż po rozpoczęciu rozgrywek nikogo w Bawarii nie napawała optmizmem. W efekcie Chorwat szybko pożegnał się z posadą, a stery powierzono Hansowi-Dieterowi Flickowi. Niemiec okazał się być w stanie poukładać wszystkie klocki po swojemu i uczynił z mistrzów Niemiec znakomitą drużynę. Na tyle, że ta bez problemu obroniła krajowy tytuł, a powalczy także w finale Pucharu Niemiec oraz Lidze Mistrzów.

Następca Milika już w Neapolu! Zwiedza klub i miasto. To może oznaczać tylko jedno dla Polaka

Super Raport 30 VI

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Nie wszyscy jednak, którzy przyczynili się do dobrych wyników Bayernu w dobiegającym końca sezonie 2019/2020, zostaną w klubie. Telewizja "Sky" informuje, że klub określił się już chociażby co do Ivana Perisicia - skrzydłowego, który rok temu trafił do Monachium na zasadzie wypożyczenia z Interu Mediolan. Monachijczycy podjęli decyzję o zakończeniu współpracy z Chorwatem, za którego w przypadku wykupienia definitywnego należałoby zapłacić Włochom 15 mln euro.

Tym samym Robert Lewandowski straci jednego ze swoich dotychczasowych partnerów w ataku. Perisić pełnił jednak głównie funkcję rezerwowego, przez co jego brak nie powinien być dla Polaka zbytnio odczuwalny.

Najnowsze