Robert Lewandowski, Thomas Mueller, Bayern Monachium

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski i Thomas Mueller w barwach Bayernu

Lewandowski ma dość trenera Bayernu? Odważna teoria niemieckiej prasy

2022-05-04 13:28

Robert Lewandowski wciąż nie przedłużył swojego kontraktu z Bayernem Monachium i nie wiadomo, czy piłkarz w ogóle porozumie się z klubem w tej sprawie. Spekulacji wokół polskiego napastnika nie brakuje – media i kibice zastanawiają się, jaka będzie przyszłość „Lewego” i kulisy jego negocjacji z Bayernem. Zdaniem niemieckich mediów najlepszy strzelec Bayernu ma być niezadowolony m.in. z… pracy nowego trenera! Czy to jeden z powodów, dla których chce odejść?

Robert Lewandowski bije kolejne rekordy strzeleckie w barwach Bayernu Monachium, ale atmosfera wokół niego wcale spokojna nie jest. Bayern chce przekonać Polaka do pozostania, ale nasz najlepszy piłkarz ma większe wymagania niż to, co oferuje mu jego obecny klub. Stąd dużo spekulacji na temat ewentualnego transferu, a zdaniem mediów Lewandowskiemu najbliżej jest do Barcelony. Niedawno Bayern Monachium poinformował jednak, że tego lata nie ma możliwości, aby ich najlepszy strzelec opuścił szeregi klubu. Czy to tylko gra negocjacyjna? Czas pokaże. Niemieckie media nie rozpisują się jednak tylko o możliwych scenariuszach na najbliższą przyszłość Lewandowskiego. Okazuje się bowiem, że Polak ma być niezadowolony z postawy kilku bardzo ważnych osób w Bayernie Monachium, w tym trenera Juliana Nagelsmanna.

Bayern zadecydował! Klamka w sprawie Lewandowskiego zapadła. Polak usłyszał twarde stanowisko, nie ma odwrotu?

Lewandowskiemu nie podobają się sposoby nowego szkoleniowca?

Dziennikarz Martin Volkmar z magazynu „Focus” powołuje się na źródło z klubu, które przekazało, że Robert Lewandowski znajduje się w grupie osób mających negatywne zdanie o treningach prowadzonych przez Juliana Nagelsmanna. – Uważają, że treningi są irytujące i zbyt skomplikowane – czytamy. Co więcej, Lewandowski ma być także niezadowolony z postawy dwóch najważniejszych osób w obecnym Bayernie – Oliviera Kahna oraz Hasana Salihamidzicia.

Obłędnie głęboki dekolt Anny Lewandowskiej. Milimetry od wpadki. Żar aż bucha od żony piłkarza

Hasan Salihamidzić uważa, że Robert Lewandowski „cieszy się największym uznaniem, jakie może kiedykolwiek istnieć”. Słowa wypowiedziane w programie „Sky90” mają jednak nie mieć odzwierciedlenia w rzeczywistości. Jak podaje Volkmar, Lewandowski w ostatnich miesiącach miał być zaniepokojony brakiem osobistego kontaktu ze strony władz jak i rozmów na temat wcześniejszego przedłużenia kontraktu. Denerwować go miały także ciągłe pochwały w stronę Haalanda ze strony władz Bayernu.

Jan Tomaszewski: Lewandowski powinien zostać w Bayernie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze