Robert Lewandowski

i

Autor: AP PHOTO Robert Lewandowski

Niemcy nie mają wstydu. Kibice Bayernu ostro zaatakowali Lewandowskiego, dobitne słowa

2022-06-10 8:04

Saga transferowa z Robertem Lewandowskim trwa w najlepsze. Polak nie ukrywa, że po ośmiu latach chciałby odejść z Bayernu Monachium, jednak jego kontrakt obowiązuje do czerwca przyszłego roku. Publiczna "przepychanka" pomiędzy piłkarzem a obecnym klubem ciągnie się tygodniami, a końca nie widać. Irytuje to kibiców mistrzów Niemiec, którzy ostro zaatakowali Lewandowskiego. Zapomnieli już, ile radości dał im polski napastnik. W dobitnych słowach podsumowali jego zachowanie.

Przyszłość Lewandowskiego intryguje kibiców na całym świecie. Kapitan reprezentacji Polski nie kryje się z zamiarem jak najszybszego odejścia z Bayernu Monachium. Mówi się, że jest już dogadany z działaczami FC Barcelony. Na przeszkodzie stoi jednak kontrakt "Lewego", który obowiązuje jeszcze przez rok. Z kolei szefowie Bayernu mocno zaangażowali się w sprowadzenie Erlinga Haalanda, który ostatecznie wybrał Manchester City. Wobec tego mistrzowie Niemiec nie mają alternatywy dla Lewandowskiego i nie chcą się z nim rozstawać. W końcu 33-latek był najlepszym piłkarzem świata 2020 i 2021 roku, a w barwach Bayernu przez osiem lat strzelił 344 gole w 374 meczach. Niestety, wygląda na to, że niemieccy kibice zapomnieli już o wspólnych radosnych chwilach. W mediach ostro skrytykowali polskiego napastnika.

Robert Lewandowski nie wystąpi z Holandią? Pilne doniesienia mediów, zabraknie wielu znanych nazwisk

W meczu Belgia - Polska zawiódł nawet Lewandowski

Kibice Bayernu ostro zaatakowali Lewandowskiego. Niemcy nie mają wstydu

Z członkami oficjalnych fanklubów Bayernu porozmawiał portal "Sport1.de". Niemieccy dziennikarze skupili się głównie na gorącym temacie Lewandowskiego i trafili w dziesiątkę. Zachowanie i wypowiedzi Polaka rozwścieczyły kibiców "Die Roten", którzy w ostrych słowach rozliczyli się z gwiazdą drużyny. Ich oświadczenia nie pozostawiają wątpliwości.

Zbigniew Boniek przejechał się po Krychowiaku. Nie zostawił na nim suchej nitki, bezlitosna ocena

Sonda
Gdzie będzie grał Robert Lewandowski w przyszłym sezonie?

"Lewandowski jest niesamowicie niewdzięczny. W ostatnich latach wielokrotnie flirtował z innymi klubami, Bayern zawsze to przełykał i teraz próbował zdobyć Erlinga Haalanda, bo też musi myśleć o przyszłości – a Lewandowski jest obrażony. Bez Bayernu nie byłby światowym piłkarzem, nie dba też o kibiców i nigdy o nich nie wspomina. Czas powstrzymać roszczenia tych piłkarzy do władz i dać przykład. Żaden zawodnik nie jest nad klubem. Opinia naszych członków jest jasna: stracił reputację, stał się persona non grata i wyrządził sobie najwięcej krzywdy. Niestety wcale go to nie obchodzi..." - oświadczył fanklub "Kurve Adelzhausen". W podobnym tonie wypowiedzieli się przedstawiciele fanklubu "Floss".

"Ten teatr przeszkadza mi od tygodni! To nic nowego, tak było, kiedy desperacko chciał dołączyć do Realu Madryt. To już nie jest dla niego specjalny numer. Coraz bardziej niszczy legendarny status, który osiągnął. Umowy dotyczą również Pana Lewandowskiego. Powinien bardziej docenić klub, bo wszystko, co mu to umożliwiło, jest wiele warte. Zniszczył aurę, którą nabył. Właściwie byłby o krok wyżej od Arjena Robbena, Francka Ribery'ego i Bastiana Schweinsteigera, ale to zrujnował. Nawet po Müllerze, Beckenbauerze, Rummenigge - Bayern Monachium nigdy nie upadł i nie podda się nawet z Lewandowskim" - przedstawił stanowisko grupy "Floss" przewodniczący, Gerhard Stadler.

Tomaszewski o wpływie żony na Roberta: Ja sobie nie wyobrażam...
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze