Robert Lewandowski, Bayern Monachium

i

Autor: AP Robert Lewandowski

O tym w przypadku Roberta Lewandowskiego się nie mówi. Legenda zwróciła uwagę, to kluczowe

2021-12-04 9:39

Robert Lewandowski kontynuuje swój marsz po osiąganie jak najlepszych wyników na wszystkich frontach. I choć mogłoby się wydawać, że piłkarsko jest już zawodnikiem ukształtowanym, to przy tym cały czas się rozwija. Wątpliwości w tym zakresie nie ma legenda Bayernu Monachium, Philipp Lahm, który zwraca uwagę na nieco pomijaną kwestię.

Czas na najważniejszy mecz każdej rundy Bundesligi! Borussia Dortmund zmierzy się z Bayernem Monachium, a dodatkowej wagi spotkaniu nadaje fakt, że prawdopodobnie to właśnie ten duet stoczy w obecnym sezonie pojedynek o mistrzostwo Niemiec. Robert Lewandowski jak zawsze celuje w najwyższe osiągnięcia zarówno pod względem indywidualnym, jak i drużynowy. W pojedynku z dortmundczykami bez wątpienia wiele będzie od niego zależało.

ZOBACZ TEŻ: Te słowa legendy o Złotej Piłce wyłamują się ze schematu. Polacy będą wściekli

Przed nadchodzącym hitem wywiadu portalowi "Sportowe Fakty" udzieliła legenda Bawarczyków, Philipp Lahm. Niemiec zwraca uwagę na nieco pomijaną kwestię w dyskusji o rozwoju Roberta Lewandowskiego - Polak stał się zawodnikiem dużo bardziej drużynowym. - Wie, gdzie się poruszać, żeby znaleźć okazję bramkową. Bardzo też ostatnio rozwinął grę zespołową. Tu zrobił największy postęp. Czuje się coraz lepiej jako część drużyny, lubi dostać piłkę, lubi ją oddać lepiej ustawionym - podkreśla Lahm mówiąc o Lewandowskim.

Sonda
Czy Robert Lewandowski zdobędzie jeszcze Złotą Piłkę?

I podkreśla: - Szanse wydają mi się bardzo wyrównane. Również przez to, że mecz jest w Dortmundzie. Bo u siebie Bayern jest bardzo mocny. Na wyjeździe będzie mu trudniej, ale nie oszukujmy się: faworytem jest Bayern. Tak podpowiadają liczby, statystyki ostatnich spotkań tych drużyn.

Pierwszy gwizdek niemieckiego Klasyka zaplanowany jest na sobotę, 4 grudnia o godz. 18:30.

Alicja Tchórz dalej w formie. Teraz zdobywa medale na MP
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze