Robert Lewandowski przyjechał na trening SUPERBRYKĄ! To cacko kosztuje FORTUNĘ [ZDJĘCIA]

2020-04-06 14:04 FAN
Lewy przyjechał na trening bryką za 1,5 miliona
Autor: East News Lewy przyjechał na trening bryką za 1,5 miliona

Agresywny styl, nienaganna sylwetka, ogromna prędkość - to główne cechy Roberta Lewandowskiego (32 l.) z boiska. Podobnymi charakteryzuje się auto, którym "Lewy" przyjechał w poniedziałek na trening Bayernu Monachium. Lewandowski przemieszczał się na pokładzie superfury – Porsche 911 Speedster.

Piłkarze Bayernu Monachium powrócili do treningów po przymusowej przerwie spowodowanej koronawirusem. Zachowane są jednak szczególne środki ostrożności. Piłkarze zostali podzieleni na trzy- i pięcioosobowe grupy. Robert Lewandowski ma trenować z Niklasem Suele i Ivanem Perisiciem. By całkowicie uniknąć niepotrzebnych kontaktów, piłkarze nie będą mogli korzystać z klubowych łazienek. Zalecono im brać prysznic dopiero po powrocie do domu.

Robert Lewandowski jak Andrzej Duda. Ich profile na nowej platformie biją rekordy

Piłkarze pojawili się na Sabener Strasse w poniedziałkowe, słoneczne przedpołudnie. Lewandowski, korzystając z pogody, postawił na kabrio. Zasiadł za kierownicą porsche 911 Speedster, który jest prawdziwym białym krukiem na rynku samochodowym. To najdroższy model w ofercie marki (nowy kosztuje 1,3 mln zł), ale teraz cena może być jeszcze wyższa. Edycja jest limitowana, więc używane Speedstery są jeszcze droższe, niż „nówki”.

Tak wyglądał kiedyś Robert Lewandowski! Ujawniono ZAPOMNIANE szczegóły

Porsche 911 Speedster

silnik: benzynowy B6

Pojemność silnika: 3968 cm3

Przyspieszenie 0-100 km/h: 4 s

Prędkość maksymalna: 310 km/h

Spalanie: 13,8 l/100 km

Cena nowego auta: 1,35 mln zł

Artur Wichniarek: Robert Lewandowski jest lepszy od Cristiano Ronaldo! [WIDEO]

Najnowsze