Bayern Monachium wznawia treningi. Co z Robertem Lewandowskim?

2020-04-05 10:22 DCH
Robert Lewandowski, Bayern Monachium
Autor: East News Robert Lewandowski

Robert Lewandowski i cały zespół Bayernu wznowi jutro treningi w siedzibie klubu. Jak podaje portal magazynu „Kicker” - pierwszy trening odbędzie się w małych grupach.

Nie na stadionie, ale na parkingu podziemnym w siedzibie klubu odbędą się pierwsze zajęcia. Dwudziestu jeden piłkarzy podzielonych zostanie na cztery grupy 4-osobowe i jedną 5-osobową. Grupy przechodzić będą kolejno do trzech sal, w taki sposób, by drogi ich się nie krzyżowały. Nie dotyczy to rekonwalescentów (m. in. Lewandowski, Niklas Süle, Ivan Perisić), którzy w osobnym miejscu mają jedynie biegać.

Robert Lewandowski przyjechał na trening SUPERBRYKĄ! [ZDJĘCIA]

Po treningu zawodnicy odbiorą przygotowany dla nich posiłek i bez spożywania go na miejscu ani udawania się pod prysznic odjadą do domu.

Lewandowscy wsparli kolejny szpital. "Każda złotówka jest dla nas cenna"

Przez ostatnie tygodnie piłkarze Bayernu prowadzili jedynie trening w domu, oparty na połączeniu wideo. Teraz będzie on kontynuowany, ale z mniejszą częstotliwością: nie więcej niż jeden lub dwa razy w tygodniu.

Niektóre kluby Bundesligi wznowiły już treningi w grupach. Sezon zawieszony został co najmniej do końca kwietnia. Ostatni mecz rozegrano 11 marca.

Liderem tabeli jest Bayern, z przewagą 4 punktów nad Borussią Dortmund.