Serge Gnabry zakończył kwarantannę. Laboratorium popełniło BŁĄD?

2020-10-25 22:10 mc
Serge Gnabry
Autor: Cyfrasport Serge Gnabry

Piłkarz Bayernu Monachium Serge Gnabry po raz kolejny uzyskał negatywny wynik testu na koronawirusa, dzięki czemu może wrócić do drużyny. Jak się okazało, reprezentant Niemiec mógł nie być zakażony. Być może w laboratorium popełniono błąd, informując o wyniku jego pierwszego testu.

O tym, że Serge Gnabry jest zakażony koronawirusem, poinformowano we wtorek. W związku z tym musiał opuścić mecze Ligi Mistrzów z Atletico Madryt (4:0) i Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt (5:0). Wynik tego testu mógł być jednak błędny!

Ronaldinho ma koronawirusa. Wiemy, jaki jest jego stan zdrowia

25-latek przeszedł później kolejne badania. Za każdym razem wynik był negatywny. Jak poinformował Bayern Monachium, tamtejszy departament zdrowia "zakłada, że pozytywny wynik testu z wtorku był fałszywy". To oznacza, że piłkarz nie musi przebywać już na kwarantannie, która miała pierwotnie trwać do 30 października. Będzie do dyspozycji trenera Hansiego Flicka na wtorkowy mecz LM z Lokomotiwem Moskwa.

Iga Świątek poznała WYNIK testu na koronawirusa

20/10/2020   Serge Gnabry złapał KORONAWIRUSA. Nie zagra przeciw Atleticohttps://sport.se.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/serge-gnabry-zlapal-koronawirusa-nie-zagra-przeciw-atletico-aa-Mne3-xr4E-kyZy.html?preview=WDOiRExBEI5WyuFE634vWt/pnAZQZMsK6t3AF8VhAiU%3D

Ogromne kolejki po darmowy test na koronawirusa

Gnabry należy do najważniejszych piłkarzy Bayernu Monachium. W bieżącym sezonie, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki, wystąpił w sześciu spotkaniach, w których strzelił trzy gole i zanotował jedną asystę.

Najnowsze