Akcja policji po meczu Pogoni Szczecin. Funkcjonariusze zatrzymali... przedszkolankę

2018-05-03 21:22 JWa
Radiowóz Opel Astra Sports Tourer
Autor: Energozam Radiowóz Opel Astra Sports Tourer

Dla pani Joanny, na co dzień pracującej jako przedszkolanka, mecz Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz był pierwszym oglądanym na żywo z trybun. Była bardzo zaskoczona, gdy po opuszczeniu stadionu, została zatrzymana przez policjantkę. Wszystko przez to, że trzymała sektorówkę. - Zapytałam ją, co to jest sektorówka, bo nie wiedziałam - tłumaczyła kobieta Radiu Szczecin.

Radio Szczecin podało, że pani Joanna zaliczyła swój pierwszy mecz w życiu i od razu po nim została aresztowana. Wszystko przez sektorówkę. Przedszkolanka jako jedna ze stu osób trzymała sporych rozmiarów flagę, pod którą ultrasi "Portowców" szykowali się do odpalenia środków pirotechnicznych. Wraz z kobietą na meczu pojawił się jej mąż i dwóch synów. Szczecińska rozgłośnia poinformowała, że na Izbę zatrzymań przetransportowano również skutego w kajdanki mężczyznę, który stał na schodach.

- Wyszłam już ze stadionu, chciałam wsiąść z mężem do taksówki, podbiegła do nas pani policjantka, powiedziała, że jestem zatrzymana za trzymanie "sektorówki". Zapytałam jej, co to "sektorówka", bo nie wiedziałam. Poprosił mnie chłopak: "może pani potrzymać?". Stałam sobie ze znajomymi, złapałam ten róg. Nie wiedziałam, że to jest karalne, nie byłam tego świadoma - powiedziała zatrzymana.

Wyniki, statystyki i tabele na żywo -> Sprawdź tutaj na kogo stawiać
Aż 16 dyscyplin!