Raków bez prądu

Autor: twitter.com/mac_zielinski Padło światło na stadionie Rakowa

Awaria na stadionie Rakowa Częstochowa! Mecz przerwany, tego nikt się nie spodziewał

2021-11-27 20:43

Mecz Rakowa Częstochowa z Zagłębiem Lubin został przerwany! Na stadionie wicemistrzów Polski zapadła ciemność. Awaria prądu wyłączyła jupitery na całym obiekcie. Padło nawet zasilanie awaryjne. Internet opanowały już prześmiewcze teorie, że to wszystko sprawa prezesa Legii Warszawa Dariusza Mioduskiego, który zabiega o Marka Papszuna, szkoleniowca Rakowa.

„Ojojoj. Mamy sytuację cokolwiek niecodzienną. Wszystkie jupitery jednocześnie padły” – powiedział komentujący mecz Rakowa z Zagłębie Piotr Laboga. Światło na stadionie Rakowa padło w 20. Minucie spotkania. Częstochowianie remisowali z Zagłębiem Lubin 0:0. Mecz wciąż jest przerwany, a kibice urządzili sobie koncert świateł, używając latarek w telefonach komórkowych.

Mecz Rakowa z Zagłębiem był zapowiadany przez częstochowski klub z przymrużeniem oka. Wszystko przez postać Marka Papszuna, którego zakontraktować chce Dariusz Mioduski, prezes Legii Warszawa. Szkoleniowiec Rakowa Częstochowa miał się w sobotni wieczór skupić na zwycięstwie nad Zagłębiem, ale już na początku spotkania w Częstochowie padło zasilanie. Nawet to awaryjne.

Bayern Monachium wygrywa z Arminią Bielefeld! Sane ratuje Bawarczyków

Mecz został przerwany, domy wokół stadionu jednak prąd mają. Komentatorzy Canal+Sport zobrazowali telewidzom sytuację, potwierdzając, że światło świeci się w okolicznych domach i blokach. Internet zalała zaś fala żartów, że to sprawka prezesa Mioduskiego, który Papszuna chce zakontraktować po ciemku, porwać, lub… skusić pracą w klubie, gdzie do awarii prądu nie dochodzi.

Artur Boruc przekazał piekielnie ważne informacje o stanie zdrowia. Kibice Legii czekali na to od dawna [WIDEO]

Czy Marek Papszun obejmie Legię Warszawa?