Badia o odejściu z Piasta. Piękne słowa legendy klubu o Polsce

2021-07-27 11:12
Gerard Badia
Autor: Cyfrasport Gerard Badia pożegnał się z Piastem Gliwice

To był dla niego bardzo owocny czas. Przez blisko osiem lat Gerard Badia przyczynił się do największych sukcesów Piasta. Hiszpan zapracował na status legendy klubu, który pożegnał go z pompą. Teraz Gerard Badia wyraził swoje uznanie dla Piasta jak i dla Polski.

Gerard Badia chwali sobie decyzję o transferze do Piasta. Przez lata wypracował sobie pozycję w klubie z Gliwic. Został kapitanem zespołu. Grał w europejskich pucharach. W kolekcji ma mistrzostwo Polski, srebrny i brązowy medal. Przed meczem z Rakowem Częstochowa klub pożegnał idola kibiców Piasta. Wszystko odbyło się na wysokim poziomie. Teraz Hiszpan podziękował za wszystkie piękne chwile, które doświadczył w śląskim klubie oraz Polsce. - Kiedy zaczynałem grać w piłkę, marzyłem tylko o tym, by móc strzelać gole, cieszyć się po wygranych i wznosić z dumą trofea - zaczął wpis Hiszpan w mediach społecznościowych. - Ale aż do tej pory nie przyszło mi na myśl, że największą wygraną będzie otrzymywanie tak wielkiej miłości od Gliwic i jego mieszkańców. Dziękuję Ci Piaście Gliwice za to, że spełniłeś moje marzenia i najśmielsze oczekiwania. Dziękuję Ci Polsko za to, że od pierwszego dnia pozwoliłaś mi się czuć jakbym był u siebie. Zawsze będę dozgonnie wdzięczny - zakończył Gerard Badia, który teraz będzie grał w hiszpańskim klubie FC Asco.

Piękne sceny w Gliwicach. Tak Piast pożegnał legendę klubu [WIDEO]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze