Bartosz Slisz

Autor: Cyfrasport Bartosz Slisz

Wicemistrz Polski goni czołówkę

Bartosz Slisz o wyzwaniach czekających Legię i kluczowym starciu. Legia obroni Puchar Polski?

2023-12-04 12:11

W tym sezonie Bartosz Slisz należy do najmocniejszych punktów Legii, która ma mistrzowskie aspiracje. Był ważną postacią warszawskiego zespołu, który rozbił 3:0 Zagłębie w 17. kolejce. Bartosz Slisz o wyzwaniach czekających Legię i kluczowym starciu. Legia obroni Puchar Polski?

Sentymenty odłożył na bok

Slisz do Legii trafił przed trzema laty. Wcześniej występował właśnie w Zagłębiu. Wicemistrz Polski nie miał litości dla gospodarzy. Wpływ na przebieg spotkania miały dwie bramki zdobyte w cztery minuty. - Sentymenty odkładamy na drugi plan - powiedział Bartosz Slisz w rozmowie w Canal+ Sport. - Skupiamy się na naszej grze, bo wiemy, jak potrzebne są nam punkty. Ważne były te szybko zdobyte bramki. To wtedy mecz ułożył się pod nas - tłumaczył pomocnik Legii.

Rafał Augustyniak o celach Legii w tym roku. Na to zwrócił uwagę gwiazdor wicemistrza Polski

Legia przymierzy Koronę?

Teraz przed Legią wyjazdowy mecz z Koroną w 1/8 finału Pucharu Polski. Warszawski zespół wygrał te rozgrywki w poprzedniej edycji. Co ciekawe, w poprzedniej rundzie kielecki zespół rywalizował z rezerwami stołecznego klubu. O awansie "Scyzoryków" zadecydowała dogrywka. Jak będzie tym razem? - Przed nami mecz pucharowy z Koroną - wyznał Slisz, cytowany przez klubowe media. - Jestem gotowy grać cały czas. Trener podejmie ostateczne decyzje, na kogo postawić w rywalizacji pucharowej z Koroną - zapowiedział pomocnik warszawskiego klubu.

Marcin Bułka wyśrubuje rekord we Francji? Sebastien Frey o wyczynach Polaka. Wskazał atuty gwiazdy Nicei, prognozuje głośny transfer [ROZMOWA SE]

Czy Legia będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?