Rafał Augustyniak

i

Autor: Cyfrasport Rafał Augustyniak

Ale się dzieje!

Bombowy początek Legii w Lubinie. Co tam się stało, koszmarny kiks bramkarza Zagłębia! [WIDEO]

2023-12-03 15:36

W poprzedniej kolejce Legia zgubiła punkty u siebie w meczu z Wartą. Szkoleniowiec Kosta Runjaić po zawodach powiedział, że jego podopieczni nie mogą już pozwolić sobie na kolejne wpadki, jeśli myślą o zachowaniu szans na tytuł. Piłkarze stołecznego klubu najwyraźniej wzięli sobie słowa szkoleniowca do serca, bo spotkanie z Zagłębiem rozpoczęli w atomowym stylu.

Dwa gole w trzy minuty

Początek w wykonaniu Legii był mocny, bo warszawski zespół strzelił dwa gole. Już pierwsza akcja zakończyła się bramką. Na strzał z dystansu zdecydował się Rafał Augustyniak. Wydawało się, że uderzenie obrońcy nie sprawi bramkarzowi Zagłębia żadnych problemów. Tymczasem Szymon Weirauch zachował się koszmarnie. Chciał złapać piłkę, lecz wyślizgnęła mu się z rąk i ku jego rozpaczy wpadła do siatki! Młody golkiper nie mógł uwierzyć w to, co się stało.

Krzysztof Piątek znów wyciągnął pistolety! To już kolejny gol polskiej gwiazdy w Turcji [WIDEO]

Premierowa bramka Serba

Jednak to nie był koniec koszmaru bramkarza gospodarzy. Po chwili znów wyciągał piłkę z siatki. Tym razem strzałem z pola karnego pokonał go Radovan Pankov. To premierowe trafienie Serba w barwach warszawskiej drużyny. Jednak ta sytuacja nie obciąża konto Weiraucha. Był bez szans.

Gwiazda Lecha Poznań wprost o graniu w śnieżycy. "To była taktyka na udo..."

QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od podstaw. W którym roku powstała Legia Warszawa?
QUIZ: Ile wiesz o Legii Warszawa?
Sonda
Czy Legia będzie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Marcin Cebula o swojej zmarnowanej „setce” i wielkich nerwach w końcówce
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze