Borussia - Bayern, finał Ligi Mistrzów

Autor: archiwum se.pl

Borusia - Bayern, youtube. Zobacz wszystkie gole z finału Ligi Mistrzów na WIDEO

2013-05-26 14:39

Za nami wielki finał Ligi Mistrzów, w którym Borussia Dortmund przegrała 1:2 z Bayernem Monachium. Polski bramek w Londynie nie zobaczyliśmy, a do siatki trafiali Madżukić i Robben dla Bayernu i Guandogan dla Borussii. Zobacz na WIDEO wszystkie gole z bitwy na Wembley.

Po pierwszej bezbramkowej połowie, po zmianie stron doczekaliśmy się wreszcie goli. Najpierw bramkę strzelił Bayern, a konkretnie Mario Madżukić, który otrzymał podanie od Robbena i wpakował piłkę do pustej bramki. Guandogan wyrównał z rzutu karnego, pewnie pokonując Manuela Nauera. Gdy wydawało się, że na Wembley potrzeba będzie dogrywka, gola na wagę triumfu w Lidze Mistrzów zdobył Arjen Robben.

BORUSSIA - BAYERN 1:2. ZOBACZ WSZYSTKIE GOLE Z FINAŁU LIGI MISTRZÓW NA WIDEO.