Brożek rządzi

2008-08-17 1:02

Kibice przy Konwiktorskiej łudzili się, że Polonia Warszawa będzie w stanie powstrzymać mistrzów Polski Wisłę Kraków. Paweł Brożek pozbawił ich złudzeń.

"Biała gwiazda" wygrała 2:0. Oba trafienia zaliczył najlepszy strzelec ekstraklasy poprzedniego sezonu. Pierwsza bramka padła w 29. minucie. Rafał Boguski zagrał do Brożka, a ten obrócił się o 180 stopni i nie dał szans Gliwie, który nawet nie drgnął.

Drugi gol padł w 89. minucie. Tym razem popisową akcję stworzyli krakowscy bliźniacy. Piotr zagrał za plecy obrońców, do piłki dopadł Paweł, spokojnie minął golkipera i umieścił piłkę w siatce.

Niepokojący przed meczem rewanżowym z Barceloną w eliminacjach Ligi Mistrzów jest fakt, że Radosław Sobolewski doznał kontuzji już w 14. minucie spotkania