Autor: Cyfra Sport Robert Lewandowski

Jazda bez trzymanki!

Artur Wichniarek poszedł na całość. Bluzgał w programie na żywo. Doszczętnie zaorał Lewandowskiego, ciarki przechodzą po plecach

2024-06-22 10:45

Po zaledwie dwóch spotkaniach reprezentacja Polski pożegnała się z marzeniami o grze w fazie pucharowej Euro 2024. Biało-Czerwoni jako pierwsi odpadli z turnieju na niemieckich boiskach. Nic więc zatem dziwnego, że eksperci po starciu z Austrią w Berlinie nie zostawili suchej nitki na ekipie Michała Probierza.

Mimo przegranej 1:2 z Holandią kibice z optymizmem wyczekiwali na drugi mecz Polaków podczas Euro 2024. Niestety te dobre wrażenie prysło jak bańka mydlana w potyczce z Austrią. Biało-Czerwoni co prawda do przerwy remisowali 1:1, ale w drugiej połowie byli tylko tłem dla rywali. Ostatecznie przegrali 1:3 i jako pierwsi pożegnali się z mistrzostwami Europy.

Wichniarek o Lewandowskim po meczu Polska - Austria: Powinien zapier****ć. Tam powinien być ogień

Po meczu eksperci nie zostawili zatem na drużynie Probierza suchej nitki. Najbardziej odpalił się Artur Wichniarek, który w łączeniu na żywo z "Kanałem Sportowym" wręcz zmieszał z błotem piłkarzy reprezentacji. Były kadrowicz wylał swoje żale po pytaniu o Roberta Lewandowskiego, który razem z Karolem Świderskim pojawił się na boisku w 60. minucie.

- Lewandowski i Świderski powinni zapier****ć. Tam powinien być ogień. A nie do sędziego, że ktoś mnie kopnął. Jeszcze nie raz cię kopną, a na sam koniec kopną nas w dupę, bo będzie trzeba wracać z tych mistrzostw bez punktów - wypalił Wichniarek.