Aleksandar Prijović

i

Autor: Cyfra Sport Aleksandar Prijović

Wielki powrót?

Były gwiazdor Legii może zagrać w Rakowie! Wielkie plany klubu z Częstochowy, jest zainteresowanie

2022-08-05 12:10

Raków Częstochowa dokona ciekawego wzmocnienia? Według informacji spływających do polskich mediów, klub z Częstochowy ma podejmować działania względem tego, aby w swoich szeregach zatrudnić piłkarza, którego doskonale znają wszyscy fani Legii Warszawa i Ekstraklasy. Czy doświadczony zawodnik pomoże klubowi w walce o mistrzostwo Polski?

Raków Częstochowa nie zwalnia z transferami! Drużyna "Medalików", która ma wielkie ambicje względem tego, aby w sezonie 2022/2023 wygrać mistrzostwo Polski, ma, zdaniem Szymona Janczyka z portalu "Weszło.com",  sondować dość ciekawe nazwisko. Mowa o byłym gwiazdorze warszawskiej Legii - Aleksandarze Prijoviciu, który znajduje się obecnie na wylocie z australijskiej A-League. Czy doświadczony Serb wzmocni drużynę finalistów Pucharu Polski?

Ewa Bilan-Stoch pokazała, co zabiera dzieciom. Nie ma łatwo, ale musi to robić! Do wszystkiego się przyznała

Raków Częstochowa z kolejnym wzmocnieniem? Chcą byłego zawodnika Legii

O ile Raków Częstochowa w ostatnich tygodniach miał myśleć o sprowadzeniu Tomasa Pekharta, o tyle negocjacje Czecha z drużyną "Medalików" nie były zbyt obecne i obecnie napastnik jest w trakcie rozmów z warszawską Legią. Nie oznacza to jednak, że "Medaliki" nie chcą sprowadzić innego, byłego zawodnika "Wojskowych", a mianowicie Aleksandara Prijovicia. Serb, który ostatnimi czasy występował w australijskiej A-League był już łączony z powrotem do Legii, jednak klubu nie stać, aby zapewnić mu odpowiednie warunki kontraktowe. Czy Raków wykorzysta tą sytuację i sprowadzi piłkarza?

Prawda o Adamie Małyszu wyszła na jaw. Tego o nim nie wiedzieliście, jedno zdjęcie rozwiało wątpliwości

Prijović w Rakowie? W Legii nie zagra

O ile nazwisko Prijovicia wzbudziło entuzjazm wśród kibiców Legii Warszawa, o tyle Kosta Runjaić powiedział, że transfer Serba na Łazienkowską jest po prostu niemożliwy.

- W kwestii Aleksandara Prijovicia mamy obostrzenia natury kontraktowej, które uniemożliwiają mu przyjście do naszej drużyny - mówi szkoleniowiec Legii.- 

Sonda
Czy Raków awansuje do fazy grupowej Ligi Konferencji?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze