PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport

Chamskie zachowanie Tudora. Golański o trudnej sytuacji Korony Kielce. Ekstraklasa wróciła do gry

2023-01-30 12:39

Kilkadziesiąt dni czekania i jest! PKO Bank Polski Ekstraklasa wróciła i znów dostarczyła sporo emocji. Choć kolejka się rozkręcała powoli, nie zabrakło spotkań z dużą liczbą bramek i zwrotów akcji. Między innymi Korona Kielce postraszyła Legię Warszawa, a Warta Poznań niespodziewanie urwała punkty liderowi Ekstraklasy. Wydarzenia z 18. kolejki podsumowaliśmy w programie PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport.

Od połowy listopada kibice PKO Ekstraklasy czekali na powrót polskich rozgrywek. Przed wznowieniem ligi dużo mówiło się o tym, że Raków Częstochowa pomału może oswajać się z tytułem mistrza Polski, ale jak pokazała pierwsza kolejka rundy wiosennej, podopieczni Marka Papszuna muszą włożyć jeszcze dużo trudu w walkę o złote medale, bo Warta Poznań potrafiła ich powstrzymać.

Z czołówki punkty straciła również Pogoń Szczecin i Lech Poznań. Niewiele brakowało, aby trzybramkową przewagę wypuściła także Legia Warszawa. Wojskowi prowadzili z Koroną Kielce 3:0, ale Złocisto-Krwiści szybko strzelili dwie bramki i na Łazienkowskiej zrobiła się gorąca. O tym meczu i sytuacji w Koronie porozmawialiśmy PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport. Premiera odcinka o godzinie 18:00. Zapraszamy!

PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 30.01
Najnowsze