Erik Exposito

i

Autor: Cyfrasport Erik Exposito

Hiszpan ucieszy kibiców lidera?

Erik Exposito zostanie w Śląsku? Dyrektor sportowy lidera ekstraklasy o negocjacjach z gwiazdą ligi

2023-12-11 20:01

W tym sezonie Erik Exposito wyrósł na największą gwiazdę rewelacyjnego Śląska. Hiszpański napastnik jest najlepszym strzelcem ligi. Jego umowa z wrocławskim zespołem obowiązuje do końca rozgrywek. Czy piłkarz przedłuży umowę, czy jednak odejdzie z klubu? W tym temacie wypowiedział się dyrektor sportowy Śląska David Balda.

Dwóch piłkarzy, jedna agencja menedżerska

Exposito jest kapitanem Śląska, który przewodzi w ekstraklasie. Hiszpan ma wyjątkową rundę, bo strzelił 13 goli i prowadzi w wyścigu po koronę króla strzelców. W czerwcu kończy się jego umowa z wrocławskim klubem. Na jakim etapie są rozmowy w tej sprawie? W podobnej sytuacji jest Nahuel Leiva. Co ciekawe, piłkarzy reprezentuje ta sama agencja menedżerska.

Jagiellonia ma coraz większy apetyt. Adrian Siemieniec stworzył potwora!

Śląsk ma swoje limity i nie będzie szaleć

- Oczywiście rozmawiamy z Erikiem, jak i Nahuelem - powiedział David Balda, dyrektor sportowy Śląska w rozmowie z Canal+ Sport w programie Liga+. - To ten sam menedżer. Negocjujemy obu zawodników. Nie wiem, czy się uda, czy się nie uda. Każdy mnie oto pyta, co tydzień. To nie jest tak, że nic nie robię. Po prostu ta oferta jest coraz większa i większa. Oczywiście mamy swoje limity, więc nie będziemy szaleć, bo w końcu są to pieniądze naszych podatników we Wrocławiu. Trzeba uważać i rozsądnie zainwestować pieniądze. ale na teraz nie jesteśmy ani bliżej, ani dalej - podsumował negocjacje przedstawiciel Śląska w rozmowie z Canal+ Sport.

Były kadrowicz o transferze polskiej gwiazdy Napoli. „Zieliński nie potrzebuje kagańca”

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Sonda
Czy Śląsk Wrocław zostanie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Jan Tomaszewski grzmi na reprezentację
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze