Górnik - Raków TV NA ŻYWO. Ekstraklasa: Górnik - Raków STREAM ONLINE TRANSMISJA LIVE. Gdzie oglądać Górnik - Raków w TV Na jakim programie 17.10.2020

2020-10-17 15:28 PFK
Cracovia - Raków Częstochowa
Autor: Cyfrasport Cracovia - Raków Częstochowa

Górnik Zabrze - Raków Częstochowa STREAM ONLINE NA ŻYWO Ekstraklasa: Górnik - Raków TV TRANSMISJA NA ŻYWO Gdzie oglądać Górnik - Raków TV Na jakim programie mecz Górnik - Raków STREAM LIVE w INTERNECIE. W hicie 7. kolejki zagrają ze sobą Górnik Zabrze z Rakowe Częstochowa czyli wiceliderem z liderem. Ekipa spod Jasnej Góry na pierwsze miejsce wskoczyła dzięki pomocy śląskiej drużyny, która potknęła się w poprzedniej kolejce przegrywając z Zagłębiem Lubin 0:2. To dla Rakowa wyjątkowy moment, bo pierwsze miejsce zajmuje po raz pierwszy w historii klubu. Kto będzie górą w szlagierze kolejki? Gdzie obejrzeć Górnik - Raków TV NA ŻYWO Na którym Górnik - Raków LIVE STREAM ONLINE.

Górnik - Raków STREAM LIVE w INTERNECIE TRANSMISJA ONLINE

Górnik - Raków TV TRANSMISJA NA ŻYWO. Trener Rakowa Marek Papszun w rozmowie z "Super Expressem" docenia siłę Górnika Zabrze. - U siebie ten zespół jest bardzo groźny - stwierdził szkoleniowiec lidera. - Przygotowania nie były łatwe, bo kilku zawodników rozjechało się na mecze reprezentacji i pracowaliśmy w okrojonym składzie. Ostatnio zabrzanie pogubili punkty z Wisłą Kraków i Zagłębiem, ale wcale tak nie musiało się stać. Na pewno nie byli gorsi od rywali. Teraz będą chcieli tamte niepowodzenia odbić sobie na nas. Ale nie ułatwimy im zadania. Jedziemy do Zabrza po wygraną - zapowiedział i komplementował napastnika Jesusa Jimeneza, który z pięcioma golami jest w tym sezonie najlepszym strzelcem Ekstraklasy: - Zdecydowanie trzeba niego uważać - zwrócił uwagę Papszun. - Uważam go za lepszego zawodnika w ataku niż Igor Angulo. Bo jest bardziej wszechstronny, bierze większy udział w grze. Przy tym jest niebezpieczny i skuteczny. Dlatego odejścia Angulo nie traktowałbym jako osłabienia Górnika. Jimenez wchodząc na jego pozycje jest jeszcze bardziej efektywny od rodaka - stwierdził opiekun Rakowa w rozmowie z "Super Expressem". Gdzie obejrzeć mecz Górnik - Raków czytaj poniżej.

Górnik - Raków TRANSMISJA ONLINE LIVE STREAM w INTERNECIE

Mecz Górnik Zabrze - Raków Częstochowa w 7. kolejce Ekstraklasy zostanie rozegrany w sobotę 17 października. Początek spotkania Górnik Zabrze - Raków Częstochowa o godzinie 17.30. Transmisja z meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa w telewizji TVP Sport, Canal+ Sport. Stream online z meczu Górnik Zabrze - Raków Częstochowa dostępny w usłudze Ipla.

Najnowsze