Górnik Zabrze - Piast Gliwice TV i STREAM ONLINE NA ŻYWO TRANSMISJA Ekstraklasa: GDZIE OGLĄDAĆ mecz Górnik - Piast STREAM ONLINE LIVE Górnik - Piast w TV Na jakim programie

2019-11-03 10:22 MSo
Igor Angulo, Górnik Zabrze
Autor: CYFRA SPORT Igor Angulo, Górnik Zabrze

Górnik Zabrze - Piast Gliwice STREAM ONLINE NA ŻYWO Gdzie oglądać mecz Górnik Zabrze - Piast Gliwice TV TRANSMISJA NA ŻYWO Na jakim programie mecz Górnik - Piast LIVE STREAM w INTERNECIE. Trwa czternasta kolejka piłkarskiej PKO Ekstraklasy. W jednym z największych hitów tej kolejki dojdzie do rywalizacji w derbach Śląska, w których Górnik Zabrze podejmie Piasta Gliwice. PKO Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Piast Gliwice STREAM LIVE TRANSMISJA TV

Derby Śląska – tak jak każde inne – zawsze budzą dodatkowe poruszenie w regionie. W niedzielę 3. listopada Górnik Zabrze podejmie na swoim stadionie mistrza Polski, Piasta Gliwice. Ekipie Marcina Brosza coraz poważniej zagląda w oczy widmo znalezienie się w strefie spadkowej. Z ostatnich dziewięciu spotkań udało im się wygrać zaledwie jedno. Zespół ratują jeszcze liczne remisy, które pozwalają zachowywać jedenastą pozycję w tabeli. Piast może za to zostać liderem tabeli – potrzebuje do tego zwycięstwa nad Górnikiem. Udawało im się to ostatnio dwukrotnie z rzędu. Nie ma jednak mowy o lekceważeniu będących w kryzysie rywali. - Nie wyobrażam sobie, żeby to było spotkanie do jednej bramki. Zabrze to niełatwy teren, w którym Górnik dyktuje trudne warunki swoim przeciwnikom, dlatego spodziewam się zaciętego, twardego i nieustępliwego meczu – mówi za pośrednictwem oficjalnej strony klubu Waldemar Fornalik, trener klubu z ul. Okrzei.

W poprzednim sezonie dwukrotnie lepsze okazywały się „Piastunki”, które wygrywał kolejno 1:0 i 2:0. Zapowiedzi piłkarzy Górnika są bardzo odważne – ci chcą się po prostu zrewanżować za dwie porażki. - Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej. Chcemy wziąć rewanż za tamte spotkania. To ważne, szczególnie po meczu pucharowym. Teraz musimy skoncentrować się na meczach ligowych. Liczę, że pokażemy to co mamy najlepsze i zgarniemy komplet punktów – powiedział przed spotkaniem Igor Angulo, gwiazdor ekipy z Roosevelta.

Górnik Zabrze - Piast Gliwice GDZIE OGLĄDAĆ Ekstraklasa: Górnik Zabrze - Piast Gliwice TRANSMISJA TV NA ŻYWO

Mecz Górnik Zabrze - Piast Gliwice w 14. kolejce PKO Ekstraklasy zostanie rozegrany w niedzielę 3. listopada. Początek meczu Górnik Zabrze - Piast Gliwice o godzinie 15:00. Transmisja na żywo z meczu Górnik Zabrze - Piast Gliwice na antenie Canal+, który na dwa ostatnie, niedzielne mecze PKO Ekstraklasy zostanie odkodowany dla widzów, a także Canal+Sport 3! Stream online na żywo z meczu Górnik Zabrze - Piast Gliwice m.in. na platformie Player czy ncplusgo.pl.

Najnowsze