Stadion Legii Warszawa

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express Stadion Legii Warszawa

Atakują władze Legii

Gra w Legii Warszawa i nie ma pieniędzy na operację. Założyła zbiórkę. Burza wywołana przez kibiców

2023-01-31 18:18

Wielka draka w internecie po wtopie warszawskiej Legii. Jedna z zawodniczek tego klubu Julia Grządkowska doznała poważnego urazu podczas treningu. Teraz musi zbierać w internecie pieniądze na operację kolana. Kibice są wściekli i atakują swój klub za postawę wobec zawodniczki.

Kobiecy futbol dopiero raczkuje i stawia pierwsze zawodowe kroki w Polsce. Kolejne kluby budują kobiece sekcje. Do tego grona należy Legia Warszawa, która ma własną sekcję Legia Ladies. Niestety, przed klubem jeszcze bardzo długa praca. Najlepszym dowodem na to jest sytuacja Julii Grządkowskiej, piłkarki stołecznego zespołu. Zawodniczka trzecioligowej ekipy doznała poważnego urazu kolana.

Cezary Kucharski pokazał zdjęcie ze szpitala. Walczy o powrót do zdrowia! Padły ważne słowa

Piłkarka Legii zbiera na operację kolana. Kibice są wściekli!

- Na początku grudnia, podczas jednego z treningów, Julka doznała kontuzji. Niestety postawiona diagnoza okazała się o wiele gorsza niż na początku zakładaliśmy - zerwanie więzadła krzyżowego przedniego w prawej nodze - czytamy w opisie zbiórki na portalu Zrzutka.pl.

Koszty operacji i rehabilitacji oszacowano na 25 tysięcy złotych. Przed wyłączeniem zbiórki udało się zgromadzić aż 13,5 tysiąca złotych. Zrzutka była udostępniana także na różnych grupach związanych z piłką nozną na Facebooku.

Świetne informacje dla Roberta Lewandowskiego. To może być kluczowe, wielki rywal osłabiony

Kibice Legii nie mieli litości dla władz klubu. - Jeszcze, że ona się po grupach na Facebooku musi prosić o pieniądze, patologia - napisał jeden z kibiców. - Ogarnijcie to, bo wstyd większy niż po Trnavie i Dudelange... - dodawał kolejny z fanów. - Jeden z największych klubów w Polsce. Kurtyna - pisał następny kibic Legii.

Niewykluczone, że sprawa opłacenia operacji i rehabilitacji została rozwiązana. Zrzutka została wyłączona. Na razie brak informacji w tej sprawie.

Sonda
Czy oglądasz piłkę nożną kobiet?
Jan Tomaszewski wybiera nowego selekcjonera reprezentacji Polski
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze