Gwiazda Ekstraklasy NABUZOWANA przed meczem z byłym klubem. Co za motywacja! [WIDEO]

2020-02-28 8:53 MD
Maciej Makuszewski, Jagiellonia Białystok
Autor: CyfraSport Maciej Makuszewski, Jagiellonia Białystok

W piątkowy wieczór odbędzie się jeden z najciekawszych meczów aktualnej kolejki PKO Ekstraklasy - Jagiellonia Białystok zagra u siebie z Lechem Poznań. Graczem klubu z Podlasia jest Maciej Makuszewski, który trafi do niego niedawno właśnie z "Kolejorza". W zawodniku motywacja aż buzuje, a jego płomienna przemowa z konferencji prasowej zrobiła się bardzo popularna.

Makuszewski mocno o meczu Jagiellonii z Lechem

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Aktualne rozgrywki nie układają się po myśli "Jagi". Białostocka drużyna w poprzednich latach przyzwyczaiła, że potrafi rywalizować - często skutecznie - o awans do europejskich pucharów. Kiepska dyspozycja jesienna sprawiła jednak, że zwolniono trenera Ireneusza Mamrota i zastąpiono go bułgarskim szkoleniowcem Iwajło Petewem. Ten jednak również na początku swojej pracy nie może mówić o przyjemnościach - przegrał 0:3 z Wisłą Kraków i 0:4 z Legią Warszawa, a także zremisował 0:0 z Koroną Kielce.

Teraz do Białegostoku przyjeżdża Lech Poznań i dla białostoczan ma to być okazja odbicia się od kryzysu i wejścia na dobre tory w kontekście walki o miejsce w grupie mistrzowskiej. Szczególnie tę potyczkę będzie przeżywał z pewnością Maciej Makuszewski, który jeszcze do niedawna był graczem poznańskiego zespołu. Żywiołowa przemowa "Makiego" na konferencji prasowej i odezwa do kibiców zrobiła się bardzo popularna w Internecie.

"Nowy lider szatni. Więcej takich Maćków w drużynie. Jak będzie chociaż w połowie tak dobry na boisku jak mentalnie, to będzie to najlepszy transfer zimy. Tak czy siak potrzeba było go nam. Biję się w pierś, bo wątpiłem początkowo w transfer. Ukłony, Maciek" - napisał pod zamieszczonym filmem jeden z kibiców Jagiellonii.

Pierwszy gwizdek sędziego na stadionie w Białymstoku zaplanowano na godzinę 20:30 w piątek, 28 lutego.

Najnowsze