Jacek Magiera

i

Autor: Cyfrasport Jacek Magiera

Wicelider podniesie się?

Jacek Magiera tak zareagował na potknięcie Śląska. Mówi o energii i pasji, tego oczekuje od zespołu

2024-02-12 20:09

W rundzie jesienniej Śląsk zachwycał i zakończył ją pozycji lidera. Jednak na starcie drugiej części sezonu niespodziewanie zgubił punkty, przegrywając 0:1 z Pogonią Szczecin u siebie. Tak Jacek Magiera zareagował na potknięcie lidera. Szkoleniowiec mówi o energii i pasji, a tego oczekuje od zespołu w kolejnych spotkaniach.

Przerwali serię meczów bez porażki

Śląsk dominował, ale brakowało skuteczności. Pogoń wygrała po samobójczym trafieniu. W ten sposób wrocławianie zakończyli serię 16 meczów bez porażki i stracili pozycję lidera na rzecz Jagiellonii. - Zagraliśmy dobry mecz, bo trzeba powiedzieć, że było dużo sytuacji do tego, aby strzelić gola - powiedział Jacek Magiera w rozmowie z Canal+ Sport. - Nie pozwalaliśmy Pogoni na to, żeby zdominowała nas. Byliśmy zespołem, który stworzył przynajmniej cztery znakomite sytuacji. Oddaliśmy chyba 19 strzałów na bramkę - stwierdził.

Jesus Imaz prowadzi Jagiellonię po mistrzostwo Polski? Kapitan lidera ekstraklasy o walce o tytuł

Wolałby zagrać gorzej i wygrać

Jednak trener Magiera zachował spokój. Nie dramatyzował. Wierzy w to, że podopieczni będą punktować w następnych kolejkach. - Przyjmuję tę porażkę - dodał Magiera w Canal+ Sport. - Oczywiście wolałbym zagrać gorzej i wygrać. Ale to pierwszy mecz. Jesteśmy na początku tego roku. Mamy utrzymać tę energię, którą mamy w sobie. Mamy utrzymać pasję, którą mamy na treningach. Jestem przekonany, że ten zespół dalej będzie dobrze grał i wygrywał w kolejnych spotkaniach - zaznaczył szkoleniowiec Śląska.

To dla niej Kamil Grabara zatrzyma Manchester City? Piękna partnerka wspiera polską gwiazdę mistrza Danii

QUIZ. Jak dobrze znasz polską ekstraklasę?

Pytanie 1 z 10
Który z tych klubów najwięcej razy sięgał po mistrzostwo Polski?
Sonda
Czy Śląsk Wrocław zostanie mistrzem Polski w sezonie 2023/24?
Jacek Magiera: Do lata nie stracę Exposito
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze