Jakub Rzeźniczak POZWAŁ matkę swojego dziecka! Wielka awantura, kobieta odpiera zarzuty

2021-03-02 20:54 mil
Jakub Rzeźniczak, Wisła Płock
Autor: CyfraSport Jakub Rzeźniczak, Wisła Płock

Najbardziej utytułowany piłkarz w historii Legii Warszawa, Jakub Rzeźniczak, prywatnie jest ojcem malutkiej Inez, która stanowi owoc jego znajomości z Eweliną Taraszkiewicz. Jak się okazuje, piłkarz pozwał matkę swojego dziecka do sądu. O sprawie poinformowała "Plejada" zamieszczając także wypowiedź pełnomocnika kobiety.

Rzeźniczak to najbardziej utytułowany piłkarz w historii Legii Warszawa. Po tym jak zakończył swoją przygodę w stołecznej ekipie wybrał się do Azerbejdżanu - z Karabachem Agdam występował m.in. w Lidze Mistrzów. Po powrocie do Polski związał się natomiast z Wisłą Płock, w której występuje do dzisiaj. Inną kwestię stanowi natomiast życie prywatne defensora. Jego małżeństwo z modelką Edytą Zając rozpadło się m.in. właśnie z uwagi na ukrywanie faktu tacierzyństwa.

Jakub Rzeźniczak ogłosił nowinę - ZDJĘCIA

Serwis "Plejada" donosi teraz, że Rzeźniczak posłał matkę swojego dziecka do sądu o naruszenie dóbr osobistych. "Sprawa toczy się przed Sądem Okręgowym w Warszawie, a powód domaga się w jej toku nałożenia na moją klientkę całkowitego zakazu wypowiadania się na jego temat oraz zamieszczenia przeprosin i zapłaty kwoty 5 tys. zł na »cel społeczny«" - poinformowała serwis "Plejada" kancelaria reprezentująca matkę Inez.

Wspomniany portal skontaktował się także z piłkarzem. - Przeczytałem oświadczenie, jest w nim mowa o próbie zastraszenia. Nikogo nigdy nie miałem zamiaru straszyć i nie będę. Trzeba skupiać się na dobrych rzeczach - uciął krótko Rzeźniczak.

Warto dodać, że w jednym z warszawskich sądów toczą się sprawy dotyczące ograniczenia władzy rodzicielskiej oraz alimentów.

To będzie prawdziwy „Maraton po życie”. Przejadą Polskę by zebrać środki na leczenie małej Mai
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze