Janusz Filipiak

i

Autor: Cyfra Sport Janusz Filipiak

krótki wpis

Jest reakcja Cracovii na niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Janusza Filipiaka. Klub zwrócił się do kibiców

2023-10-01 15:02

Kibice Cracovii oraz sympatycy innych polskich klubów piłkarskich niedowierzali, kiedy media społecznościowe obiegły niepokojące informacje mówiące o tym, że prezes "Pasów" Janusz Filipiak w ciężkim stanie trafił do szpitala po tym, jak doszło do zatrzymania akcji jego serca. Zewsząd w kierunku prezesa Filipiaka płynęły słowa wsparcia, co wywołało reakcję Cracovii.

Sobotnie popołudnie 30 września, tuż przed wyjazdowym meczem Cracovii z ŁKS-em Łódź przyniosło dramatyczne wieści o tym, że prezes Janusz Filipiak miał trafić do jednego z krakowskich szpitali w ciężkim stanie po tym, jak doszło do zatrzymania akcji jego serca, w wyniku czego prezes "Pasów" był reanimowany. Później pojawiły się również doniesienia, że u Janusza Filipiaka miał wystąpić także udar. Kibice wielu polskich klubów zjednoczyli się w tej trudnej sytuacji życząc prezesowi Cracovii szybkiego powrotu do zdrowia i siły w walce o życie. W mediach społecznościowych pojawił się również wpis "Pasów". 

Krótki wpis Cracovii w sprawie Janusza Filipiaka. "Pasy" podziękowały za wsparcie

Początkowo ani rzecznik prasowy klubu, aby osoby związane z zarządzaną przez Janusza Filipiaka firmą "Comarch" nie chciały komentować sprawy, a trener Jacek Zieliński pytany o stan zdrowia prezesa na konferencji prasowej po meczu z ŁKS-em Łódź stwierdził jedynie, że nie jest to łatwa sytuacja. W niedzielę 1 października nadszedł jednak krótki wpis Cracovii w temacie prezesa klubu.

Jest reakcja Cracovii na niepokojące doniesienia o stanie zdrowia Janusza Filipiaka. Klub zwrócił się do kibiców 

Bardzo dziękujemy wszystkim za okazane słowa wsparcia! 🤝 To bardzo ważne w tym momencie. - czytamy na Twitterze krakowskiego klubu, który potwierdził niejako, że faktycznie stan zdrowia Janusza Filipiaka jest zły. 

Najnowsze