Janusz Filipiak

i

Autor: Cyfra Sport Janusz Filipiak

Piękny gest!

Wisła Kraków reaguje na informację o Filipiaku. Piękny gest w kierunku właściciela Cracovii

2023-10-01 12:29

Wisła Kraków postanowiła odnieść się do informacji o profesorze Januszu Filipiaku. Przypomnijmy, że właściciel Cracovii trafił do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie po tym, jak upadł po zakupach w jednym z osiedlowych sklepów. "Biała Gwiazda" odniosła się do sytuacji i zamieściła piękną publikację na swoich mediach społecznościowych.

30 września 2023 roku Polskę obiegły przejmujące informacje o Januszu Filipiaku. Długoletni właściciel Cracovii i prezes firmy Comarch został przyjęty do Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie w ciężkim stanie, gdzie lekarze walczą o jego życie. Swoje słowa w sprawie stanu właściciela "Pasów" zabrał rywal zza miedzy, a więc Wisła Kraków. "Biała Gwiazda" wykazała się wielką solidarnością, o czym świadczy jej piękny wpis na mediach społecznościowych.

Wisła Kraków solidaryzuje się z Cracovią. Piękny gest "Białej Gwiazdy"

Nie da się ukryć, że rywalizacja Wisły Kraków i Cracovii jest jedną z najbardziej gorętszych w Polsce i wielokrotnie znajdowała się na celowniku mediów. Mimo wzajemnych animozji, Wisła Kraków zdecydowała się na piękny gest solidarności i opublikowała na swoich mediach społecznościowych wpis, w którym przekazała życzenia zdrowia dla właściciela "Pasów". Publikacja wzbudziła bardzo pozytywny wydźwięk.

- Na boisku rywalizujemy od 20 lat, w życiu podzielamy wspólne pasje. Dziś cała Wisła trzyma kciuki za powrót do zdrowia, Panie Profesorze! - przekazała Wisła Kraków za pośrednictwem swojego konta społecznościowego na platformie Twitter.

Futbologia Extra - 29.09.2023
Najnowsze