Kacper Tobiasz

i

Autor: Cyfra Sport Kacper Tobiasz

Gest gwiazdy wicelidera ekstraklasy

Kacper Tobiasz znów to zrobił. Bramkarz Legii nie zapomniał o potrzebujących

2023-02-26 14:15

W tym sezonie Kacper Tobiasz przebojem wdarł się do składu Legii. Młody bramkarz jest jednym z odkryć ekstraklasy. W ostatnim meczu z Widzewem pauzował, bo leczy kontuzję braku. Nie zapomniał za to o potrzebujących. Wpłacił pieniądze na cel charytatywny.

Nie gra z powodu urazu barku

W poprzedniej kolejce Kacper Tobiasz na koniec meczu z Piastem zderzył się z Damianem Kądziorem. W wyniku tego zdarzenia golkiper zgłosił uraz barku. W efekcie konieczna jest przerwa w jego występach. Stołeczny klub nie chce ryzykować ze zdrowiem zawodnika. W meczu z Widzewem w bramce zastąpił go Dominik Hładun.

Wpłacił na akcję "Murowane pomaganie"

Tobiasz wykorzystał moment i wpłacił tysiąc złotych na cel charytatywny. Akcję "Murowane pomaganie" (link do akcji TUTAJ) na początku sezonu zainicjował Kacper Bieszczad, bramkarz Zagłębia Lubin. Przystąpili do niej wspomniany Tobiasz, a także Vladan Kovacević z Rakowa, Krzysztof Kamiński z Wisły Płock i Jakub Bielecki z Ruchu Chorzów. Zadeklarowali, że po każdym spotkaniu, w którym zachowają czyste konto będą wpłacąć tysiąc złotych na wybrany cel. W styczniu i lutym zbierane są pieniądze dla piłkarza Kuby Kopanieckiego, który walczy z guzem mózgu. - Spokojnie, nie zapomniałem o tym co ważne. Lepiej późno niż wcale Kacper Bieszczad - napisał bramkarz Legii w mediach społecznościowych po dokonaniu przelewu.

Sonda
Kto zostanie mistrzem Polski 2022/23?
PKO Bank Polski Ekstraklasa Raport 20.02
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze