Kaczmarek wróci do Bełchatowa?

2009-01-07 20:30

Bogusław Kaczmarek jest jednym z kandydatów na szkoleniowca PGE GKS Bełchatów.

Informację potwierdził prezes klubu Andrzej Zalejski i rzecznik prasowy Michał Antczak. - Oprócz niego pod uwagę jest branych jeszcze kilka innych osób - dodał Antczak.

Aktualnie "Bobo" Kaczmarek jest szefem skautingu w warszawskiej Polonii. W swojej blisko 25-letniej karierze trenerskiej był on już szkoleniowcem klubu z Bełchatowa. Miało to miejsce w roku 1997. W tym czasie poprowadził drużynę w dwunastu spotkaniach, w których zanotował pięć zwycięstw, jeden remis i sześć porażek. Zastąpił go Jerzy Wyrobek.

W ostatnich latach był on asystentem Leo Beenhakkera, wraz z nim był na Mistrzostwach Europy 2008. Po turnieju odszedł, a w lipcu 2008 r. na... dwa dni został trenerem Arki Gdynia. Czy obejmie on posadę po Pawle Janasie? Włodarze GKS chcą znaleźć nowego szkoleniowca do końca tygodnia, tak aby pojechał on wraz z kadrą na zgrupowanie do Wronek. Rozpocznie się ono 12 stycznia br.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE