Cristiano Ronaldo, kibice Korony Kielce

i

Autor: AP PHOTO/DAVE THOMPSON, MARIUSZ GRZELAK / SE / EAST NEWS Cristiano Ronaldo, kibice Korony Kielce

Transfery w Ekstraklasie

Korona Kielce ogłosiła transfer Ronaldo. Jest jeden haczyk! To nie Portugalczyk, a Rumun

2022-07-28 22:06

Polscy kibice marzą, by w naszych klubach grali zawodnicy ze ścisłego światowego topu. Niestety, jeśli w Ekstraklasie pojawiają się duże nazwiska, to już zdecydowanie po swoim najlepszym okresie. Kibice Korony Kielce mogą cieszyć się z tego, że w ich klubie zagra Ronaldo. Niestety, nie chodzi o fenomenalnego Portugalczyka, a... jednego z rumuńskich piłkarzy. Czy i tak zostanie gwiazdą?

Cristiano Ronaldo w Ekstraklasie? Pojawienie się takiej gwiazdy w naszej lidze na pewno dałoby mnóstwo jakości. Niestety, osoby, które o tym myślą, jak najszybciej muszą wrócić na ziemię. Taki scenariusz jest po prostu nie do realizacji. Dlatego kibice powinni mierzyć siły na zamiary i cieszyć się z tego, co mają. Bo rzeczywiście Ronaldo w Polsce zagra, ale nie będzie to oczywiście Portugalczyk. Transfer pewnego rumuńskiego piłkarza potwierdziła właśnie Korona Kielce.

Pogoń rozgromiona w rewanżu. Katastrofalne błędy w obronie pogrążyły "Portowców". Koniec europejskiej przygody

Ronaldo piłkarzem Korony. Nie Cristiano, a Ronaldo Deaconu

Ronaldo był zawodnikiem chorwackiego HNK Gorica i rumuńskiego Sepsi OSK Sf. Gheorghe. Grał także w Chinach w Shaanxi Chang'an Athletic czy Gazie Metan Medias. 25-latek grał na Igrzyskach Olimpijskich Tokio 2020. W rumuńskiej ekstraklasie zanotował ponad 100 występów.

Ronaldo zdradził powody transferu do Polski. Miał lepsze oferty

Piłkarz z Rumunii nie ukrywał, że miał lepsze oferty. Ale mimo to postawił na Polskę! Dlaczego? Nowy zawodnik Korony Kielce przyznał wprost, że przekonała go do tego osoba Pawła Golańskiego.

- Miałem ofertę zespołu, który jest mistrzem Rumunii, ale do zostania piłkarzem Korony przekonała mnie osoba Pawła Golańskiego. Paweł to legenda w naszym kraju. Rozmawiałem też z kilkoma zawodnikami, którzy grają w Polsce i wszyscy świetnie wypowiadali się o poziomie i profesjonalnym opakowaniu Ekstraklasy. Lata spędzone za granicą wiele mi dały. Wierzę, że zaprezentuję się w Koronie z jak najlepszej strony - komentuje Ronaldo na oficjalnej stronie klubu.

Lechia nie dała rady! Walczyła do końca, ale ostatecznie Rapid okazał się lepszy

Eska Summer City Kielce 2022 START
Najnowsze