Jacek Kiełb, Korona Kielce

Autor: archiwum se.pl

Korona - Podbeskidzie. Niesamowita pogoń w Kielcach

2014-05-11 19:35

Korona Kielce pokonała u siebie Podbeskidzie 3:2 w meczu 33. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Gospodarze przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść w ostatnich minutach spotkania, grając w osłabieniu.

Do 86. minuty Korona przegrywała 1:2. Wówczas do siatki gości trafił Jacek Kiełb. Już w doliczonym czasie gry trzy punkty swojej ekipie zapewnił Pavel Stano.

Warto zaznczyć, że od 80. minuty zespół z Kielc grał w dziesiatkę. Czerwoną kartkę, w konsekwencji dwóch żółtych, ujrzał Radek Dejmek.

Korona Kielce - Podbeskidzie 3:2 (1:1)

Bramki: Trytko 18 (k), Kiełb 86, Stano 90 - Łatka 2, Stąporski 71

Korona: Wojciech Małecki - Paweł Golański, Pavol Stano, Radek Dejmek, Kamil Sylwestrzak - Paweł Sobolewski, Kyryło Petrow (76. Jacek Kiełb), Vlastimir Jovanović, Przemysław Trytko (62. Siergiej Chiżniczenko), Serhij Pyłypczuk (55. Michał Janota) - Maciej Korzym

Podbeskidzie: Richard Zajac - Tomasz Górkiewicz, Błażej Telichowski, Bartłomiej Konieczny, Frank Adu Kwame - Piotr Malinowski (71. Przemysław Pietruszka), Anton Sloboda, Maciej Iwański, Dariusz Łatka (61. Mateusz Stąporski), Damian Chmiel - Fabian Pawela (89. Mikołaj Lebedyński)

Żółte kartki: Stano, Dejmek, Małecki - Konieczny

Czerwona kartka: Dejmek (81, za drugą żółtą).