Lech Poznań

Autor: CYFRASPORT

Lech - Cracovia 2:1. Kolejorz wygrywa z Pasami po DRESZCZOWCU

2016-03-06 21:14

Lech grał do końca i po dramatycznym meczu pokonał Cracovię 2:1. Bohaterem Kolejorza Maciej Gajos, który strzelił zwycięskiego gola. Gospodarze biją się wciąż o grupę mistrzowską, goście są niemal pewni gry w najlepszej ósemce.

Na jesieni mecz w Krakowie zakończył się prawdziwą kanonadą, a Pasy rozbiły Lecha 5:2. Teraz to już jednak zupełnie inny Kolejorz. Jan Urban stworzył drużynę, która potrafi się podnieść. Ta lbyło w niedzielę, gdy już w siódmej minucie wynik meczu otworzył supertalent z Krakowa, Bartosz Kapustka.

Śląsk - Zagłębie: Kibice ROZEBRALI piłkarzy po meczu! [WIDEO +18]

Lech pokazał jednak ducha walki. Błyskawicznie -po dwóch minutach  wyrównał Jevtić. Zwycięstwo ekipie Urbana dał na trzy minuty przed końcem Gajos. Kolejorz dogonił piąte w tabeli Zagłębie i wciąż liczy się w grze nawet o mistrzostwo, którego przecież broni. Cracovia pozostaje trzecia i jeśli się obudzi, też będzie groźna dla każdego.

Lech Poznań - Cracovia 2:1 (1:1)
0:1 - Bartosz Kapustka 7', 1:1 - Darko Jevtić 9', 2:1 - Maciej Gajos 87'

Lech Poznań: Jasmin Burić - Tomasz Kędziora, Marcin Kamiński, Paulus Arajuuri, Tamas Kadar, Karol Linetty, Łukasz Trałka, Gergo Lovrencsics, Darko Jevtić (70' Abdul Aziz Tetteh), Sisi (70' Kamil Jóźwiak), Dawid Kownacki

Cracovia: Grzegorz Sandomierski - Luiz Santos Deleu, Hubert Wołąkiewicz, Piotr Polczak, Jakub Wójcicki (90+1' Hubert Adamczyk), Damian Dąbrowski, Marcin Budziński, Bartosz Kapustka (88' Anton Karaczanakow), Mateusz Cetnarski, Boubacar Dialiba (74' Tomas Vestenicky), Erik Jendrisek