Lech Poznań - Raków Częstochowa GDZIE OGLĄDAĆ? Finał Pucharu Polski TRANSMISJA TV i ONLINE dzisiaj 2.05.2022

i

Autor: CyfraSport Lech Poznań - Raków Częstochowa GDZIE OGLĄDAĆ? Finał Pucharu Polski TRANSMISJA TV i ONLINE dzisiaj 2.05.2022

Lech Poznań - Raków Częstochowa GDZIE OGLĄDAĆ? Finał Pucharu Polski TRANSMISJA TV i ONLINE dzisiaj 2.05.2022. Lech - Raków NA JAKIM KANALE transmisja?

2022-05-02 8:54

Lech Poznań - Raków Częstochowa TV. Gdzie oglądać finał Pucharu Polski w TV. Na jakim programie mecz Lech Poznań - Raków Częstochowa. Transmisja finału Pucharu Polski ONLINE. Czas rozstrzygnąć losy pierwszego trofeum w tym roku. Finał Pucharu Polski odbędzie się 2 maja na Stadionie Narodowym. Lech Poznań czy Raków Częstochowa? Kto zdobędzie pierwsze trofeum i przybliży się do dubletu? Odpowiedź na to poznamy już w poniedziałek najpóźniej około godziny 19! Gdzie obejrzeć finał Pucharu Polski dzisiaj Lech - Raków w TV. Na którym kanale mecz Lech - Raków Transmisja ONLINE 2.05.2022.

Lech - Raków TRANSMISJA TV i ONLINE. Gdzie oglądać finał Pucharu Polski 2022?

Przed nami wielki mecz o Puchar Polski. Kto będzie triumfował w pierwszych rozgrywkach w tym roku i zdobędzie pierwszy puchar? W walce o trofeum zostały już tylko dwa kluby - obie rywalizujące o tytuł mistrza Polski. Lech Poznań czy Raków Częstochowa. Wielki finał już 2 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Dla Mateusza Wdowiaka (26 l.) będzie to trzeci finał Pucharu Polski i szansa na nietypowe osiągnięcie – pucharowego hat tricka, bo dwa trofea już zdobył. Pierwsze jako piłkarz Cracovii, rok temu, już z barwach Rakowa. Dzisiaj liczy na występ od początku, tym bardziej że na Stadionie Narodowym jeszcze nigdy nie grał. – Faktycznie, ostatnio nie za często drużyny, które biją się o mistrzostwo, spotykają się w finale pucharu. Poza tym wracamy z finałem na Narodowy, co też powoduje dodatkowy dreszczyk emocji. Zapowiada się superwidowisko pod każdym względem - mówi Wdowiak w rozmowie z "Super Expressem".

NIE PRZEGAP! Piłkarz Rakowa o wartości zespołu przed finałem Pucharu Polski. "Jesteśmy pewni siebie. Potrafimy narzucić swój styl i to jest nasza siła"

Raków Częstochowa pokonał ostatnio Lecha na Bułgarskiej. Czy to daje klubowi spod Jasnej Góry dodatkową motywację i przewagę psychologiczną? - Zdajemy sobie sprawę z mocy naszej drużyny, znamy naszą wartość i mocne strony. Wygrana na Lechu nie było przypadkiem, bo niedawno w Szczecinie okazało się, że potrafimy wygrać mecz, który na początku nam się nie układał. Jesteśmy pewni siebie w pozytywnym słowa znaczeniu. Niezależnie z kim gramy, to potrafimy narzucić swój styl i to jest nasza siła - dodaje Wdowiak.

Jan Tomaszewski o transferze Lewandowskiego i reprezentacji

Gdzie oglądać mecz Lech - Raków? Finał Pucharu Polski w telewizji i internecie

Przed Jakubem Kamińskim (20 l.) ostatnie cztery mecze w barwach Lecha przed odejściem do Wolfsburga. Pomocnik Kolejorza 2 maja po raz pierwszy w życiu zagra w finale Pucharu Polski z Rakowem, a każda z trzech pozostałych gier ligowych też będzie dla niego jak... finał. - Wiem, że wiosna w moim wykonaniu może nie jest taka, jaką bym sobie wymarzył. Ale mam już naprawdę wiele meczów w nogach i chwilami przychodzi lekkie zmęczenie. Brakiem goli jednak się nie martwię. Skupiam się na tym, by z ostatnich czterech meczów w barwach Lecha wycisnąć maksa dla drużyny. To jej dobro – a nie moje – jest na pierwszym miejscu - przyznaje "Kamyk".

NIE PRZEGAP! Finał Pucharu Polski 2.05.2022: Utrudnienia drogowe. Które ulice wyłączone w Warszawie? Darmowa komunikacja dla posiadaczy biletów?

Lech Poznań - Raków Częstochowa TV Transmisja NA ŻYWO. Finał Pucharu Polski: Gdzie oglądać derby dzisiaj?

Mecz Lech Poznań - Raków Częstochowa zostanie rozegrany 2 maja 2022 r. Początek finału Pucharu Polski Lech - Raków o godzinie 16:00. Transmisja TV z meczu na antenie Polsatu. Mecz można oglądać online w aplikacji PolsatBoxGo.pl. Relacja na żywo z meczu Lech - Rakow na Sport.se.pl.

Sonda
Kto zdobędzie Puchar Polski 2021/22?
Najnowsze