Lechia Gdańsk straci gwiazdę? Kolejny klub zainteresowany piłkarzem z Ekstraklasy

2020-05-22 20:24 MaSz
Filip Mladenović, Piotr Stokowiec, Lechia Gdańsk
Autor: Cyfra Sport Filip Mladenović i Piotr Stokowiec

Bez niego trudno sobie wyobrazić obronę Lechii. Filip Mladenović jest nie tylko jednym z najlepszych piłkarzy gdańszczan, ale i jedną z gwiazd Ekstraklasy. Czy to ostatni sezon tego piłkarza w polskiej lidze?

Do Polski przyjechał przed dwoma laty. W tym okresie wypracował sobie solidną markę. Jest czołowym lewym obrońcą w Ekstraklasie. Z Lechią Gdańsk zdobył w ubiegłym roku Puchar Polski i Superpuchar. Już w trakcie zimowego okna mówiło się, że wyjedzie do zagranicznego klubu. Wtedy padała m.in. nazwa zespołu z rosyjskiej ligi - Achmat Grozny.

Poważny wypadek wicemistrza świata. Pilnie potrzebuje operacji

Teraz pojawią się kolejne nazwy klubów, z którymi łączony jest serbski defensor. Na łamach naszego portalu informowaliśmy o zainteresowaniu jego osobą ze strony gigantów ligi greckiej. W swoich szeregach chętnie widziałyby go m.in. AEK Ateny i Panathinikos Ateny. Mladenović jest łakomy kąskiem na transferowym rynku, bo po sezonie będzie wolnym zawodnikiem. Jego kontrakt z Lechią Gdańsk się skończy. Teraz w kontekście Serba pojawił się następny klub. Jest nim Real Valladolid, który w tym sezonie zajmuje 15. miejsce w Primera Division. Czy Mladenović przeniesie się do Hiszpanii?

Mistrz bramkarskich interwencji. Gwiazda Lechii Gdańsk ma najlepsze wyniki w Ekstraklasie

Najnowsze